PLÁŽ KRABI Phuket

Jestliže hledáte krásné dlouhé pláže s kompletním servisem, trochu luxusu i kvalitní hotely,…Vše o Phuketu

11 dní již od
32 390 Kč-25 %
2.5.2018
Holiday Inn Resort Phuket Mai Khao

Phuket

Holiday Inn Resort Phuket Mai Khao

Se snídaní
11 dní již od
36 390 Kč-25 %
2.5.2018
Phuket Graceland Resort & Spa

Phuket

Phuket Graceland Resort & Spa

Se snídaní
25 %

Tisíc možností zábavy

11 dní již od
26 990 Kč-21 %
20.6.2018
Hotel Peach Hill Resort

Phuket

Hotel Peach Hill Resort

Se snídaní
13 dní již od
50 190 Kč-20 %
30.6.2018
Centara Grand Beach Resort Phuket

Phuket

Centara Grand Beach Resort Phuket

Se snídaní
21 %

Phuket ráj nádherných pláží!

11 dní již od
32 290 Kč-24 %
25.4.2018
Hotel Grand Mercure Phuket Patong

Phuket

Hotel Grand Mercure Phuket Patong

Se snídaní
11 dní již od
29 590 Kč-24 %
25.4.2018
Hotel Manathai Surin Phuket

Phuket

Hotel Manathai Surin Phuket

Se snídaní
24 %

Last minute Phuket

Více lástů

Dovolená v Phuketu - vše co potřebujete vědět

Phuket v Andamanském moři je největším thajským ostrovem, který byl obnovený po tsunami v roce 2004. Disponuje nádhernými plážemi, zachovalou přírodou i bohatým nočním životem. Kromě toho nabízí takřka neomezené sportovní vyžití a spoustu atraktivních míst. Oblíbenou atrakcí je Velký Buddha, tedy 45metrová socha, viditelná přes půl ostrova.

PHUKET CITY TOUR

Navštívíte největší buddhistický chrám v Phuket Wat Chalong, zhlédnete hadí a krokodýlí show, uvidíte plantáže kaučukových stromů. Kromě toho si prohlédnete továrnu na šperky, kde si budete moci některý z originálů i zakoupit. V neposlední řadě zjistíte, proč nikdy nekoupíte kešu ořechy i se skořápkami. Odpověď na tuto otázku najdete během návštěvy zpracovny kešu ořechů.

PHUKET FANTASEA SHOW

Úžasná podívaná! Svět Fantazie vás  překvapí thajským folklórem, kouzly, létajícími tanečníky, prvotřídní akrobacií, pyrotechnickými efekty a cirkusovým představením, jehož součástí je mimo jiné 16 slonů, množství ptáků, buvoli i tygři. Po představení se můžete projít po karnevalové vesnici. Tam lze navštívit jedinečnou zoo s bílými zvířaty, tzv. albíny. Na závěr povečeříte v jedné ze dvou luxusních restaurací s bohatým bufetem. Golden Kinnaree nabízí především široký výběr thajské i evropské kuchyně, Suriyamas zase speciality z mořských plodů.

MALÁ AMAZONIE

Neuvěřitelné dobrodružství v národním parku Khao Sok. Toto úžasné místo se rozprostírá jak v deštných pralesích, tak i velkých vápencových horách a hlubokých údolích. V rámci tohoto celodenního výletu navštívíte Sea Turtle Conservation Center. Projedete se na slonech a dokonce se s nimi budete moci koupat. Unikátní je také koupání přímo pod vodopády v samém srdci džungle.

TAJEMSTVÍ OBLASTI KRABI

Rozsáhlý program pro ty, kteří rádi cestují! Navštívíte Suvan Kuha neboli Jeskynní chrám, v jehož okolí žijí stovky opic. Dominantou hlavní jeskyně je obrovská socha ležícího Buddhy. Součástí celodenního výletu je projížďka na slonech. Výlet pokračuje do Tiger Cave Temple. Jde o rozlehlý buddhistický chrám, který působí jako přírodní bludiště uprostřed džungle. Dodnes v něm žijí mniši, kteří uctívají toto krásné prostředí. Chcete-li se podívat do samotného srdce chrámu, musíte zdolat více než 1 200 schodů vedoucích na vrchol vápencové věže. Odtud se vám naskytne nezapomenutelný panoramatický výhled na Andamanské moře, tropické ostrovy, deštný prales a obrovskou sochu sedícího Buddhy. Výlet je zakončen prohlídkou městečka Krabi a projížďkou lodí po řece Krabi kolem mangrovových porostů až k jeskyním Khao Khanap Nam s úžasnými krápníky a lidskými kosterními pozůstatky.

OSTROVY PHI PHI

Navštívíte nádherné ostrovy Andamanského moře, Phi Phi. Právě tady najdete zátoku Ao Maya a nad ní pláž, kde se natáčel film Pláž s Leonardem di Capriem. Také doplujete na ostrov Khai, který je pro své bílé pláže a tyrkysové moře přezdíván Bounty. Toto místo je ideální pro šnorchlování, protože je ostrov obklopen korálovými útesy s bohatou podmořskou faunou.

SUPER SAFARI

Tento celodenní výlet je ideální zejména pro milovníky adrenalinu, protože jde o extrémně zábavné dobrodružství. Pod dohledem profesionálních průvodců budete sjíždět divokou řeku, následuje projížďka na slonech přes kaučukové plantáže a ovocné zahrady, navštívíte vodopády a smaragdová jezírka, ve kterých se budete moci i vykoupat. Tento dobrodružný výlet zakončíte hodinovou projížďkou na terénních čtyřkolkách.

HANUMAN ZIPLINE

Tři hodiny plné zábavy v korunách stromů tropické džungle ostrova Phuket. Flying Hanuman Zipline se rozkládá na ploše 80 000 m2 a čeká tu na vás 28 vysutých plošin, 15 zipline, tedy lan, na kterých se svezete přes různá údolí, 2 cesty pro slaňování, vzdušné mosty a 3 točitá schodiště. Doslova proletět se mezi stromy můžete na 400 metrů dlouhém laně.

DELFÍNÍ SHOW

Čekají na vás úžasní delfíni Ami, Alice, Maya, Casper a stejně zábavní tuleni Máša a Ponchik. Zjistíte, jak jsou hraví, inteligentní a zábavní. Jedinečná show, kde můžete vidět tato úžasná stvoření tak blízko. Dokonce s nimi můžete plavat a potápět se.

POTÁPĚNÍ U OSTROVŮ PHI PHI

Jedinečný zážitek z potápění na úžasném místě! To jsou ostrovy Phi Phi v Andamanském moři. Vápencové stěny pod hladinou bohatě zdobí koráli, gorgonie a mořské houby. Jde o pestrobarevnou korálovou zahradu, kde spatříte snad všechny druhy mořského života. Žraloky leopardí a útesové, mořské želvy, jehlice krokodýlí a mnoho dalších.

 

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!