PLÁŽ KRABI Phuket

Jestliže hledáte krásné dlouhé pláže s kompletním servisem, trochu luxusu i kvalitní hotely,…Vše o Phuketu

11 dní již od
30 190 Kč-25 %
2.5.2018
Holiday Inn Resort Phuket Mai Khao

Phuket

Holiday Inn Resort Phuket Mai Khao

Se snídaní
11 dní již od
34 190 Kč-25 %
2.5.2018
Phuket Graceland Resort & Spa

Phuket

Phuket Graceland Resort & Spa

Se snídaní
25 %

Tisíc možností zábavy

11 dní již od
38 990 Kč-21 %
20.6.2018
Hotel Amari Phuket

Phuket

Hotel Amari Phuket

Se snídaní
11 dní již od
38 590 Kč-20 %
20.6.2018
Centara Grand Beach Resort Phuket

Phuket

Centara Grand Beach Resort Phuket

Se snídaní
21 %

Phuket ráj nádherných pláží!

9 dní již od
45 790 Kč-27 %
18.3.2018
Hotel Grand Mercure Phuket Patong

Phuket

Hotel Grand Mercure Phuket Patong

Se snídaní
9 dní již od
46 390 Kč-28 %
18.3.2018
Hotel Angsana Laguna Phuket

Phuket

Hotel Angsana Laguna Phuket

Se snídaní
28 %

Last minute Phuket

Více lástů

Dovolená v Phuketu - vše co potřebujete vědět

Phuket v Andamanském moři je největším thajským ostrovem, který byl obnovený po tsunami v roce 2004. Disponuje nádhernými plážemi, zachovalou přírodou i bohatým nočním životem. Kromě toho nabízí takřka neomezené sportovní vyžití a spoustu atraktivních míst. Oblíbenou atrakcí je Velký Buddha, tedy 45metrová socha, viditelná přes půl ostrova.
 • Bang Tao Beach

  Bang Tao Beach je zátoka, která se pyšní 8 km dlouhou pláží s bílým pískem a krásnou modrou vodou. Na jihu se nacházejí tříhvězdičkové hotelové rezorty s bungalovy, uprostřed se rozprostírá komplex čtyř- a pětihvězdičkových hotelů Laguna Phuket. Sever je spíše osamělým pruhem písku, který nabízí především klid a ničím nerušené koupání.

 • Nai Thon Beach

  Pláž se zlatavým pískem je přesným opakem tradičního phuketského ruchu. Pokud toužíte po klidu a odpočinku, tak právě Nai Thon Beach je tím pravým místem.

 • Karon Beach

  Karon Beach je druhá největší pláž na ostrově Phuket a řadí se mezi nejvhodnější a nejlepší místa ke koupání. Hotelové rezorty lemují pobřeží této pláže, která je stále nedotčena rozvojem. Naleznete zde korálové útesy, jež jsou na jižním okraji pláže.

 • Surin Beach

  Krásná pláž se širokým pruhem bílého písku je typická světle tyrkysovou vodou v mělčinách, která přechází v sytě modrou na horizontu. Podél pláže se nacházejí krásné wellness rezorty, ale také několik skvělých restaurací nabízejících ryby a výborné koktejly. Tuto oblast je velmi snadné si zamilovat.

 • Kata Beach

  Kata je pláž, která je rozdělena na Kata Yai (Velká Kata) a Kata Noi (Malá Kata). Moře je zde velmi klidné a nabízí tak skvělé podmínky pro plavání a současně je tato část daleko klidnější než např. Patong Beach. Severní konec této pláže nabízí také korálový útes se spoustou druhů ryb a korálů.

 • Patong Beach

  Patong patří mezi nejznámější a nejrušnější pláže v oblasti Phuket. Tato oblast nabízí jak spoustu příležitostí ke koupání, tak i k zábavě. Na pláži se celoročně prohání velké množství vodních skútrů a během období dešťů se zde vyskytují silné proudy. V sousedství této oblasti se nachází další velmi navštěvované pláže Kata a Karon.

 • Mai Khao Beach

  Tato pláž je nejdelší na celém Phuketu. Jedná se o klidné místo, kde mezi listopadem a únorem kladou na pláži mořské želvy svá vejce. Vzhledem k tomu, že jsou zde silné spodní proudy, je při plavání nezbytná obezřetnost, na druhou stranu mimo víkendů a svátků je toto místo téměř osamělé a nabízí tak možnost ničím nerušeného odpočinku.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!