Thajsko

Thajsko – exotický ráj, který se stává velmi vyhledávanou a oblíbenou destinací! Přilákají vás okouzlující pláže, ale i buddhistické chrámy.Vše o Thajsku

Dovolená v Thajsku - vše co potřebujete vědět

Úchvatné písčité pláže, skvostné chrámy, nádherná příroda, trhy na suchu i na vodě – to je Thajsko! Návštěva této turisticky oblíbené asijské země je vhodná téměř kdykoliv – panuje zde tropické podnebí teplota se neustále pohybuje kolem 30 °C. Poznejte díky nám Bangkok či ostrovy Phuket a Koh Samui.

Perla jihovýchodní Asie

Thajsko – exotický ráj je synonymem pro Thajské království, které se stalo velmi vyhledávanou a oblíbenou destinací! Přilákají vás okouzlující pláže, přepychové buddhistické chrámy, dechberoucí krajina a ostrovy s panenskou přírodou. Fascinující kultura, usměvaví lidé a vynikající gastronomie jsou typickými znaky, jež charakterizují tuto úžasnou zemi.

Tisíc možností zábavy

Pokud toužíte po nezapomenutelné dovolené, na které prostřídáte bujarý noční život, nekonečné večírky, procházky džunglí, návštěvu neuvěřitelně krásných národních parků, prohlídku historických a dokonale zdobených budov, kurz vaření, relaxační thajské masáže, pobyt v luxusních 5* hotelích nebo odpočinek na dechberoucích plážích, tak jste si nemohli vybrat lepší destinaci! Právě v Thajsku je možné naprosto všechno. Je jen na vás, pro které místo se rozhodnete a jakou dovolenou zde prožijete. Rozhodně však nebudete litovat.

Národní parky

Hřmící vodopády, bohatá fauna, flóra a dokonalé přírodní scenérie – to vše a daleko víc nabízí thajské národní parky!

Masáže

Dáváte přednost odpočinku
a relaxu? Thajské masáže jsou proslulé po celém světě a dokonale si při nich odpočinete!

Nádherné pláže

Exotické pláže, průzračná voda a romantické zálivy jsou typické
pro tuto čarokrásnou zemi. To je ta pravá dovolená!

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!