Novinka
Krabi

Mezi nejkrásnější místa světa patří provincie Krabi, která se rozprostírá na jihozápadě…Vše o Krabi

12 dní již od
28 690 Kč-25 %
3.5.2018
Hotel Aonang Cliff Beach Resort

Krabi

Hotel Aonang Cliff Beach Resort

Se snídaní
12 dní již od
58 390 Kč-25 %
3.5.2018
Hotel Rayavadee

Krabi

Hotel Rayavadee

Se snídaní
20 %

Krásné písčité pláže a romantické laguny

12 dní již od
39 790 Kč-24 %
26.4.2018
Centara Grand Beach Resort

Krabi

Centara Grand Beach Resort

Se snídaní
12 dní již od
34 590 Kč-24 %
3.5.2018
Hotel Amari Vogue Krabi

Krabi

Hotel Amari Vogue Krabi

Se snídaní
24 %

Last minute Krabi

Dovolená v Krabi - vše co potřebujete vědět

Mezi nejkrásnější místa světa patří provincie Krabi na jihozápadě Thajska. Andamanské pobřeží tvoří dlouhé pláže se zářivě bílým pískem a romantické laguny. Moře je čisté a azurově modré a vypínají se z něj desítky metrů vysoká skaliska vymodelovaná vodou a větrem. Úchvatný je i podmořský svět, který připomíná pohled do nekonečného akvária.

OSTROVY PHI PHI

Navštivte nádherné ostrovy Andamanského moře, Phi Phi. Motorový člun vás doveze k proslulé zátoce Maya Bay, kde se natáčel film Pláž s Leonardem di Capriem. Budete mít možnost prohlédnout si krásnou lagunu Pile a prozkoumat úchvatné Vikingské jeskyně. Tento výlet je ideální pro milovníky šnorchlování, kolem ostrovů se nacházejí fascinující korálové útesy s bohatou podmořskou faunou.

ČTYŘI ostrovy

Vydejte se do ráje a poznejte ta nejkrásnější místa Krabi. V rámci tohoto lodního výletu navštívíte Pranangskou jeskyni u souostroví poblíž Railay, jedné z nejkrásnějších pláží. Objevíte spojení mezi plážemi Tub, Mo a Chicken Island a na ostrově Poda se projdete po překrásné pláži, která je jako stvořená pro piknikový oběd. Během výletu budete mít také možnost šnorchlovat a spatřit tak úžasný podmořský svět.

Ostrov Jamese Bonda

Motorový člun vás odveze k ostrůvku Ko Tapu, který se nachází v národní parku Phang Nga. Ke svému jménu přišel díky tomu, že se zde natáčel jeden z filmů o agentovi 007. Kromě prozkoumávání místní překrásné přírody navštívíte také rybářskou vesnici, postavenou na kůlech nad mořem. Budete mít možnost projít kolem vesnice, prohlédnout si místní způsob života a dokonce si koupit nějaké krásné, ručně vyráběné suvenýry.

Rafting a čtyřkolky

Zažijte pořádný adrenalin a zábavu při pětikilometrové plavbě na raftech po divoké vodě v národním parku Khao Sok. Další porci adrenalinu vám dodá projížďka deštným pralesem na terénních čtyřkolkách. Výlet je zakončený procházkou po národním parku a odpočinkem u jednoho z mnoha nádherných vodopádů.

Deluxe Nature Tour

Otestujte vaši vytrvalost a vyšlápněte 1 237 schodů na vrchol hory, kde spatříte skvostný chrám Tiger Cave a zažijete neopakovatelný výhled do okolní tripické krajiny. Dalším zážitkem pak bude cesta k nádhernému vodopádu Tho, který se nachází v národním parku Khao Phanom Benja. Po této náročnější části programu se přesunete do rezortu Hot Water Spring, kde si můžete dopřát různé teplé koupele, lázně a báječně se zrelaxovat v krásném a klidném prostředí.

Wat Bang Riang

Wat Bang Riang je jedním z nejkrásnějších chrámů na jihu Thajska. Je postaven ve vysokých horách a nabízí nádherný výhled do okolní krajiny. Po nezapomenutelné návštěvě chrámu se dostanete do místní vesnice Bo Tor Village, kde se poblíž řeky podává chutný oběd. V další části programu nasednete na člun, který vás zaveze na prohlídku skrytých jeskyň a lagun.

 

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!