KOH NANG YUAN Koh Samui

Dovolená jako z romantického filmu čeká návštěvníky thajského ostrova Koh Samui.Vše o Koh Samui

Koh Samui

10 dní již od
25 990 Kč
Zobrazit 4 773 zájezdů

Dovolená v Koh Samui - vše co potřebujete vědět

CITY TOUR SAMUI

Plain LeamProgram výletu zahrnuje návštěvu slavného buddhistického chrámu Plai Leam, který je postaven na umělých ostrůvcích velkého jezera. Dominantami jsou Guanyin, osmnáctiruká bohyně slitování, a stejně velký sedící usměvavý Buddha. Navštívíte také obchody se suvenýry, továrnu na šperky, kde můžete pořídit unikátní kousky, nebo hadí show. Doprovázet vás bude profesionální průvodce, díky kterému se dozvíte zajímavosti z historie a života Thajska.

NÁRODNÍ PARK ANG THONG

Ang ThongUžijte si ohromující dary přírody na kajacích a při šnorchlování. Tento národní park tvoří 42 ostrovů se skalnatými vápencovými masivy, pokrytými tropickým deštným pralesem, a s nádhernými písčitými plážemi. Navštívíte také největší atrakci tohoto parku, smaragdové jezero Thale Nai ležící uprostřed ostrova Ko Mae Ko. Budete mít rovněž dostatek času na odpočinek a koupání v průzračných vodách tohoto parku.

KOH TAO A KOH NANG YUAN

Vítejte v nejkrásnějším souostroví. Koh Tao vás překvapí svou malebnou krajinou, malými romantickými zátokami, zálivy a krásnými bílými písčitými plážemi. Jeden z ostrůvků, Nang Yuan, je s ostatními spojen písečným výběžkem. Proto neváhejte a přejděte po něm. Na vrcholku ostrova se vám naskytne nádherný panoramatický výhled.

 

JEEP SAFARI

Přidejte se k fascinujícímu výletu džípy po celém ostrově Koh Samui! Program zahrnuje zajímavé pobřežní skály Babička a Děda, Chrám velkého Buddhy, krásný vodopád Namuang a kouzelnou zahradu ukrytou v nadmořské výšce 500 metrů mezi sady a bambusovými houštinami. Také si zajezdíte na slonech a navštívíte vzrušující show se slůňaty, opicemi a krokodýly.

 

PARADISE PARK FARM

Paradise Park leží v nadmořské výšce 625 m nad mořem. Užijte si úchvatný výhled na celý ostrov, bazén přímo nad propastí útesu a zoologickou zahradu. Zde zvířata nemají strach z lidí, ani lidé ze zvířat. Ta jsou dobře krmena, jsou klidná, přátelská a pohybují se volně mezi návštěvníky! Budete moci banány krmit pávy, papoušky, králíky, pštrosy a poníky. Navíc se můžete vyfotit s malým gibonem Colou a makakem Tonym. Oba vám rádi před fotoaparáty zapózují.

LÁZNĚ NA KOH SAMUI

Pociťte jedinečný osvěžující a relaxační zážitek v jednom! V pravých thajských lázních vás v rámci klasického programu čeká parní sauna, bazén, 30minutový tělový peeling, hodinový masáž, ošetření obličeje a půlhodinová masáž chodidel. Po všech procedurách se budete cítit jako znovuzrozeni.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!