KOH NANG YUAN Koh Samui

Dovolená jako z romantického filmu čeká návštěvníky thajského ostrova Koh Samui.Vše o Koh Samui

Koh Samui

13 dní již od
38 390 Kč
Zobrazit 72 zájezdů
Odlet
Počet dní
Název hotelu
Stravování
Země
Destinace
Možné místo odletu Konečná cena od
So 8.7.2017
13 dní
Hotel Bandara Resort & Spa
SS
Thajsko
Koh Samui
Praha 38 390 Kč LM
So 8.7.2017
13 dní
Hotel Centara Grand Beach Resort Samui
SS
Thajsko
Koh Samui
Praha 49 690 Kč LM

Dovolená v Koh Samui - vše co potřebujete vědět

Díky bílým plážím, korálovým útesům, kouzelným lagunám, malebným vodopádům, kokosovým palmám a křišťálově čisté vodě je Koh Samui – hned po Phuketu – druhým nejoblíbenějším thajským ostrovem. K místním zajímavostem patří například vodní park Samui Aquarium, zoo s bengálskými tygry a motýlí muzeum.
 • Taling Ngam Beach

  Letovisko na západním pobřeží patří k nejmalebnějším na ostrově. Krásné písčité pláže jsou ohraničené džunglí, během slunění a koupání si vychutnáte jedinečný výhled na národní park Ang Thong.

 • Chaweng Beach

  Tato pláž je nejdelší, nejživější a současně nejkrásnější na ostrově. Má téměř 7 km a je známá velkým množstvím ubytovacích kapacit, barů, klubů a restaurací, což z ní dělá také jedno z nejoblíbenějších míst Ko Samui. I přes velké množství turistů je zde voda velmi čistá a písek je jemný.

 • Bophut Beach a Maenam Beach

  Tyto oblasti, které se nacházejí na severu ostrova, jsou klidnější alternativou k plážím Chaweng a Lamai. Ve vesničce Bo Phut se nachází několik restaurací a moderních butikových hotelů. Za návštěvu jistě stojí místo, kde dělají nejlepší steaky na ostrově – Shack Bar&Gril. Dovážejí to nejlepší maso přímo z Austrálie.

 • Lamai Beach

  Druhá nejvíce osídlená pláž ostrova. Je obklopena kokosovými palmami a je ideálním místem pro plavání. Na rozdíl od pláže Chaweng se zde nenalézá tolik restaurací, na druhou stranu je Lamai Beach ideálním místem pro nákup potravin v místním supermarketu a přípravu romantického plážového pikniku.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!