KOH NANG YUAN Koh Samui

Dovolená jako z romantického filmu čeká návštěvníky thajského ostrova Koh Samui.Vše o Koh Samui

Koh Samui

13 dní již od
30 490 Kč
Zobrazit 33 zájezdů

Dovolená v Koh Samui - vše co potřebujete vědět

Díky bílým plážím, korálovým útesům, kouzelným lagunám, malebným vodopádům, kokosovým palmám a křišťálově čisté vodě je Koh Samui – hned po Phuketu – druhým nejoblíbenějším thajským ostrovem. K místním zajímavostem patří například vodní park Samui Aquarium, zoo s bengálskými tygry a motýlí muzeum.
 • Taling Ngam Beach

  Letovisko na západním pobřeží patří k nejmalebnějším na ostrově. Krásné písčité pláže jsou ohraničené džunglí, během slunění a koupání si vychutnáte jedinečný výhled na národní park Ang Thong.

 • Chaweng Beach

  Tato pláž je nejdelší, nejživější a současně nejkrásnější na ostrově. Má téměř 7 km a je známá velkým množstvím ubytovacích kapacit, barů, klubů a restaurací, což z ní dělá také jedno z nejoblíbenějších míst Ko Samui. I přes velké množství turistů je zde voda velmi čistá a písek je jemný.

 • Bophut Beach a Maenam Beach

  Tyto oblasti, které se rozprostírají na severu ostrova, jsou klidnější alternativou k plážím Chaweng a Lamai. Ve vesničce Bo Phut se nachází několik restaurací a moderních butikových hotelů. Za návštěvu jistě stojí místo, kde dělají nejlepší steaky na ostrově – Shack Bar&Gril. Dovážejí to nejlepší maso přímo z Austrálie.

 • Lamai Beach

  Druhá nejvíce osídlená pláž ostrova. Je obklopena kokosovými palmami a je ideálním místem pro plavání. Na rozdíl od pláže Chaweng se zde nenalézá tolik restaurací, na druhou stranu je Lamai Beach ideálním místem pro nákup potravin v místním supermarketu a přípravu romantického plážového pikniku.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!