Novinka
Khao Lak

Rájem plážových typů, ale také náruživých potápěčů je desítky kilometrů dlouhý pobřežní pás s…Vše o Khao Lak

Dovolená v Khao Lak - vše co potřebujete vědět

Desítky kilometrů dlouhé pobřeží s atraktivními písčitými plážemi, lemovanými pestrou tropickou vegetací – to je Khao Lak. Tato destinace v Thajsku nadchne nejen ty, co chtějí odpočívat na lehátku a užívat si slunečních paprsků, ale také potápěče a milovníky přírodních krás. V dostupné vzdálenosti od pláží lze totiž obdivovat celkem 19 vodopádů. A to není zdaleka všechno!

Ostrovy Phi Phi

Navštivte nádherné ostrovy Andamanského moře, Phi Phi. Motorový člun vás doveze k proslulé zátoce Maya Bay, kde se natáčel film Pláž s Leonardem di Capriem. Budete mít možnost prohlédnout si krásnou lagunu Pile a prozkoumat úchvatné Vikingské jeskyně. Tento výlet je ideální pro milovníky šnorchlování, kolem ostrovů se nacházejí fascinující korálové útesy s bohatou podmořskou faunou.

Ostrov Jamese Bonda

Motorový člun vás odveze k ostrůvku Ko Tapu, který se nachází v národní parku Phang Nga. Ke svému jménu přišel díky tomu, že se zde natáčel jeden z filmů o agentovi 007. Kromě prozkoumávání místní překrásné přírody navštívíte také rybářskou vesnici, postavenou na kůlech nad mořem. Budete mít možnost projít kolem vesnice, prohlédnout si místní způsob života a dokonce si koupit nějaké krásné, ručně vyráběné suvenýry.

Fantasea

Pompézní divadelní show, která vypráví o krásné legendě prince Kamaly, který se zamiluje. Přehlídka zahrnuje thajskou národní hru, přehlídku 44 slonů, akrobatické kaskadérské triky a 4D efekty. S představením pojatým ve stylu Las Vegas se ponoříte do kouzelné pohádky, kde dobro vždy zvítězí nad zlem.

Super Safari

Zažijte úžasné dobrodružství v džungli! Jízda na slonech přes místní ovocné zahrady, sjíždění divoké řeky na raftech se zkušeným průvodcem, strhující jízda tropickým pralesem na terénních čtyřkolkách a nakonec koupání v přírodním smaragdovém bazénu za zvuku šumějících vodopádů.

Similanské ostrovy

Ideální výlet pro milovníky potápění a šnorchlování. První zastávka je v zálivu Donald Duck Bay, kde spatříte jedinečné scenérie Similanských ostrovů. Šnorchlování v tyrkysovém moři při teplotách vody kolem 30˚C a při pozorování fascinujícího podmořského světa je zde opravdu nezapomenutelným zážitkem. Kromě toho zbyde i volný čas na odpočinek a prozkoumávání ostrova.

Národní park Khao Sok

Během výletu do národního parku Khao Sok budete následovat zkušeného průvodce do džungle a objevíte krajinu, která vám bude připomínat Jurský park. V další části výletu se vydáte k přehradě Rajjaprabha, a budete pokračovat motorovým člunem na jezero Cheow Lan, kde vás obklopí dechberoucí krajina. Vysoké vápencové útesy a zeleně zářící deštný prales v idylické atmosféře vás zaručeně uchvátí.

 

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!