Prodej zájezdů na Léto 2017 v plném proudu. Již jen 8 dní největších slev a výhod!

Novinka
Srí Lanka

Volně žijící sloni, čajové plantáže, deštné pralesy a perfektní písčité pláže – dokonalý…Vše o Srí Lance

Srí Lanka

11 dní již od
24 790 Kč
Zobrazit 785 zájezdů

Dovolená na Srí Lance - vše co potřebujete vědět

Cestujte a poznávejte Srí Lanku

TŘÍDENNÍ výlety

Kandy Day Tour

KandyBrzy ráno odjedete přímo od hotelu na návštěvu sloního sirotčince Pinnawala. Posléze budete pokračovat v cestě do Kandy, druhého největšího města Srí Lanky. Příjemnými zastávkami budou prohlídky zahrady s kořením a továrny na čaj v Giragamě. Po příjezdu do Kandy bude následovat oběd. Po něm vás čeká prohlídka města, včetně návštěvy chrámu Buddhova zubu a Královské botanické zahrady. V případě zájmu navštívíte také Centrum uměleckých řemesel, Muzeum drahokamů a Lapidárium. Následně se vrátíte do hotelu.

Galle  a plavba po řece Balapitiya

GalleRáno vás čeká odjezd od hotelu k řece Balapitiya, po níž se projedete lodí. Během plavby zastavíte na ostrově na čaj či kávu. Poté budete pokračovat do Galle. Cestou navštívíte továrnu na výrobu masek  v Ambalangodě. Po příjezdu do Galle absolvujete prohlídku města zahrnující návštěvu pevnosti. Následovat bude oběd v restauraci. Po něm si užijete volný čas a krátkou procházku k pevnosti. Na zpáteční cestě je v případě zájmu možná návštěva dolů na drahé kameny v Meetiyagodě a želví líhně v Kosgodě.

 

 

Říční safari

SkořiceRáno odjedete do Balapitiye. Poté vás čeká plavba motorovým člunem po řece Madhu a s poznáváním života na venkově a také návštěva 200 let starého chrámu. Následně se seznámíte s procesem pěstování skořice. Oběd se bude podávat v restauraci na malém ostrově. Na závěr se vrátíte do hotelu.

 

Výlet do Pinnawaly

PinnawalaČasně ráno odjedete od hotelu na návštěvu sloního sirotčince. Uvidíte koupání slonů a krmení slůňat. Následuje oběd v restauraci v Pinnawale. Po něm budete mít možnost navštívit zahradu s kořením. Poté se vrátíte do hotelu.

 

 

Výlet do Colomba

Ráno odjedete do města Colombo, kde absolvujete okružní jízdu s návštěvou Bandaranayakova mezinárodního konferenčního centra, náměstí Nezávislosti, obchodní čtvrti Colomba, buddhistického chrámu Gangaramaya, hinduistického chrámu a radnice. Můžete si dát oběd, ten však není v ceně, a také se vydat na nákupy. V případě zájmu je možné navštívit prodejnu šperků a Centrum uměleckých řemesel. Poté se vrátíte do hotelu.

 

Výlet do Udawalawe

UdawalaweBrzy ráno vyjedete od hotelu do národního parku Udawalawe. Po příjezdu na místo vás čeká projížďka džípy. V Udawalawe se rovněž naobědváte. Posléze se můžete těšit na návštěvu sloního sirotčince, pak se vrátíte do hotelu.

 

 

Dvoudenní výlety

Kandy, Sigiriya a Dambulla

1. den: Brzy ráno odjedete do sloního sirotčince v Pinnawale. Posléze se vydáte do Kandy a cestou navštívíte továrnu na čaj v Giragamě. Po příjezdu do Kandy vás čeká návštěva botanické zahrady a následně oběd. Po něm absolvujete prohlídku města, včetně chrámu Buddhova zubu, Centra uměleckých řemesel a Muzea drahokamů, budete-li mít zájem. Večer vás čeká kulturní show. Den zakončíte večeří a přenocováním v hotelu ve městě Kandy.

2. den: Po časné snídani následuje odjezd do Sigiriye k návštěvě zahrady koření. Poté vás čeká prohlídka známé skalní pevnosti. Poobědváte v Dambulle nebo v Sigiriyi. Posléze můžete navštívit skalní chrám v Dambulle. Výlet zakončíte návratem do hotelu.

Kandy – dvoudenní

1. den: Ráno odjedete do města Kandy. Po cestě stihnete návštěvu továrny na čaj v Giragamě. Po příjezdu do Kandy se můžete těšit na oběd. Odpoledne vás čeká prohlídka města s návštěvou slavného chrámu Buddhova zubu, Centra uměleckých řemesel, Muzea drahokamů a také Lapidária (pokud budete mít zájem). Ve večerních hodinách přijde na řadu kulturní show. První den zakončíte večeří a noclehem v Kandy.

2. den: Po snídani vás čeká návštěva botanické zahrady a pak cesta do Pinnawaly. Tu si – jestliže budete mít zájem – zpestříte zastávkou v zahradě koření v Mawanelle. Po příjezdu do Pinnawaly se můžete těšit na návštěvu sloního sirotčince. Následuje oběd v Pinnawale a návrat do hotelu.

Kandy a Nuwara Eliya

1. den: Hned po ránu absolvujete návštěvu sloního sirotčince, poté se vydáte do města Kandy. Zajímavou zastávkou bude volitelná návštěva zahrady koření v Mawanelle. Po příjezdu do Kandy vás čeká oběd a ubytování v hotelu. Odpoledne bude na programu prohlídka města s návštěvou slavného chrámu Buddhova zubu, Centra uměleckých řemesel, Muzea drahokamů a Lapidária (záleží na vašem zájmu). Ve večerních hodinách vypukne kulturní show. Den zakončíte večeří a noclehem v hotelu v Kandy.

2. den: Po snídani vás čeká odjezd do města Nuwara Eliya, cestou navštívíte výrobnu čaje. Po příjezdu do Nuwara Eliyi absolvujete krátký pěší výlet a poté se vydáte do Kithulgaly na oběd. Po něm se vrátíte do hotelu.

Yala a Galle

1. den: Ráno se vydáte přes Rathnapuru do Udawalawe, kde navštívíte sloní sirotčinec Eth Athuru Sevana. Poobědváte v Tissamaharamě. Následně absolvujete v džípu safari v národním parku Yala. Příjemně prožitý den zakončíte večeří a přenocováním v Yale nebo v Tissamaharamě nebo v Hambantotě.

2. den: Po snídani se cestou do Galle zastavíte v továrně na krajky v Dikwelle. Poté vás čeká oběd v Galle. O něco později přijde na řadu prohlídka pevnosti v Galle, odkud budete pokračovat do Balapitiye na lodní safari. Následně se vrátíte do hotelu. Cestou můžete navštívit důl na drahokamy a želví líheň.

Třídenní výlet

Výlet za kulturou – 3 dny

1. den: Po ránu vás čeká návštěva skalního chrámu Dambulla, poté se vydáte na oběd do Polonnaruwy. Po jídle následuje prohlídka města Polonnaruwa. Ve městě Sigiriya nebo Dambulla nebo Habarana se ubytujete v hotelu, navečeříte a přespíte.

2. den: Ráno navštívíte skalní pevnost Sigiriya, posléze se vydáte do Kandy. Cestou se zastavíte v zahradě koření. Následně poobědváte v Kandy. Odpoledne absolvujete prohlídku města. Ve večerních hodinách odstartuje kulturní show, těšit se můžete i na návštěvu chrámu Buddhova zubu. Den zakončíte večeří a noclehem v Kandy.

3. den: Vše začne ranní návštěvou Královské botanické zahrady, Centra uměleckých řemesel a Muzea drahokamů (budete-li mít zájem). Poté se zastavíte v čajové továrně v Giragamě. Následně navštívíte sloní sirotčinec v Pinnawale, pak se můžete těšit na oběd. Výlet zakončíte návratem do hotelu.

Čtyřdenní výlet

Nejlepší zážitek

1. den: Výlet zahájíte ranní návštěvou skalního chrámu Dambulla, odkud se vydáte směrem do Polonnaruwy. Poobědváte v Polonnaruwě nebo v Sigiriyi nebo v Dambulle. Později vás čeká prohlídka Polonnaruwy. Dále bude následovat večeře a nocleh ve městě Sigiriya nebo Dambulla nebo Habarana.

2. den: Druhý den započnete ranní návštěvou skalní pevnosti v Sigiriyi, pak se vydáte do města Kandy, cestou navštívíte zahradu koření. Oběd vám naservírují v Kandy. Odpoledne vás čeká prohlídka města. Ve večerních hodinách odstartuje kulturní show, stihnete i návštěvu chrámu Buddhova zubu. Program skončí večeří a noclehem v Kandy.

3. den: Ráno zavítáte do Královské botanické zahrady, Centra uměleckých řemesel a Muzea drahokamů (pokud budete mít zájem). Pak se vydáte do města Nuwara Eliya. Cestou stihnete prohlídku výrobny čaje. Naobědváte se v Rambodě nebo v Nuwara Eliyi. Odpoledne si užijete prohlídku města Nuwara Eliya. Večeře a nocleh vás čekají tamtéž.

4. den: Po snídani následuje prohlídka sloního sirotčince a následně i oběd v Pinnawale. Poté se vrátíte do hotelu.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!