Ajman

Hledáte odpočinkovou a exotickou dovolenou v kombinaci s kvalitním servisem? Pak jste v Ajmanu…Vše o Ajmanu

Dovolená v Ajmanu - vše co potřebujete vědět

Proslulá, několik kilometrů dlouhá pláž s bílým pískem a průzračně čisté moře, jehož břehy lemují moderní hotelové komplexy, je bezesporu největším lákadlem emirátu Ajman.

TRADIČNÍ DUBAJ – PŮLDENNÍ VÝLET

Objevte starobylou a moderní Dubaj. Výlet začíná zastávkou na fotografie u proslulého Burj Al Arab, nejvyššího a jediného „sedmihvězdičkového“ hotelu světa. Následující zastávkou je další architektonický zázrak – mešita Jumeirah. Pokračovat budeme do Starého města Dubaje – do historické čtvrti Bastakia. Zde si budete moci prohlédnout zrekonstruované historické perské domy, jež tu stály již před stovkami let. Domečky jsou většinou dvoupatrové a mají velmi jednoduchou fasádu. Dveře jsou však krásně vyřezávané. Následuje příjemná plavba přes Creek, tradiční loďkou Abrou. Prohlídku zakončíme návštěvou trhu s kořením a známého Gold Souku (trhu se zlatem), kam nás přes Dubai Creek zaveze vodní taxi.

MODERNÍ DUBAJ – PŮLDENNÍ VÝLET

Poznejte s námi krásy moderní Dubaje! Uvidíte veškeré světoznámé turistické atrakce tohoto okouzlujícího města. První zastávka bude u luxusního hotelu Burj Al Arab. Následně budete mít prostor vyfotografovat si impozantní a zároveň nejvyšší budovu světa – Burj Khalifu. Poté se vydáme podél oblasti Jumeirah až na proslulý ostrov The Palm (uměle vybudovaný ostrov v moři ve tvaru palmy). Palmovým ostrovem dojedeme k přepychovému hotelu The Atlantis. Cesta pokračuje do dubajské Mariny, kde bude prostor udělat si krátkou procházku a fotografie. Posléze zamíříme do obrovského nákupního centra Mall of the Emirates, kde se nachází lyžařské centrum Ski Dubai. Poslední zastávkou je Aquarium v nákupním centru Dubai Mall, které se rozkládá přímo u Burj Khalify a obrovské dubajské fontány.

ABU DHABI – CELODENNÍ VÝLET

Moderní architektura a široké zelené bulváry charakterizují hlavní město Spojených arabských emirátů. Během výletu bude prostor na fotografickou zastávku u „bílé pevnosti“ Al Husn Palace. Dále uvidíte velmi luxusní hotel, jenž připomíná palác z pohádek, Emirates Palace. Následuje prohlídka úchvatné a světoznámé Velké mešity Sheikha Zayeda (nutný vhodný dress code). Po prohlídce budete moci obdivovat krásy Abu Dhabi přímo z promenády Corniche. Poslední zastávkou bude trať formule 1 (zvenku).

AL AIN – OKRUŽNÍ JÍZDA MĚSTEM

Na úpatí hor, cca 140 km od Dubaje, a na hranicích s Ománem se nachází historické město Al Ain. Toto město v srdci pouště je známé svým moderním šarmem snoubícím se svěží zelení. Al Ain, známý také jako „zahradní město“, je jedním z nejdůležitějších zemědělských center a archeologických nalezišť Emirátů. Uvidíte tradiční beduínskou rodinu žijící na farmě a také velbloudí farmu.

SAFARI – POUŠTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Během odpoledního výletu navštívíte poušť východně od Dubaje. Po vzrušující jízdě písečnými dunami budeme pokračovat do tradiční arabské vesnice, kde se můžete projet na velbloudovi, nechat se pokreslit hennou, zakouřit si vodní dýmku nebo vyzkoušet tradiční arabské oděvy. Po západu slunce následuje barbecue večeře a představení břišní tanečnice.

BURJ AL ARAB

Vychutnejte si dokonalý luxus a špičkový servis tohoto úchvatného „sedmihvězdičkového“ hotelu. Čas strávený v Burj Al Arab pro vás zajisté bude nezapomenutelným zážitkem. Možnost nakombinovat nejrůznější balíčky služeb (oběd, večeři, odpolední koktejl nebo kávu a čaj).

BURJ KHALIFA

Nezapomenutelný výhled na město Dubaj a na oceán z vyhlídky ve 124. patře (452 metrů). Uvidíte celé město a nejúžasnější místa v Dubaji téměř z oblak. Naskytne se vám pohled na celou Sheikh Zayed Road s luxusními výškovými budovami nebo na obrovskou dubajskou fontánu. Je možné si zakoupit jen vstupenky do budovy, nebo kompletní výlet s transferem.

VEČERNÍ VÝLET – LOĎKOU DHOW

Vychutnejte si odpočinkovou plavbu tradiční dřevěnou lodičkou dhow. Můžete si vybrat, zda poplujete podél dubajského kanálu Creek nebo luxusní dubajskou Marinou. Naskytne se vám okouzlující pohled na osvětlenou noční Dubaj, uvidíte přepychové výškové budovy a budete mít příležitost si udělat krásné fotografie. Součástí výletu je také vynikající večeře formou mezinárodního bufetu.

FERRARI WORLD

Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější atrakcí v Abu Dhabi je bezesporu zábavní park Ferrari World, jehož střecha je pokryta obrovskou rudou kapotou, která ho činí naprosto nepřehlédnutelným. Nejrychlejší horská dráha na světě se zrychlením z nuly až na 240 km/h během necelých pěti vteřin a desítky dalších atrakcí vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Dále zde naleznete obrovskou galerii vozů značky Ferrari a několik kaváren, restaurací a obchůdků.

YAS VODNÍ PARK ABU DHABI

Tento celodenní výlet je oblíbený zejména rodinami s dětmi. Jistě oceníte výběr ze 40 různých skluzavek a atrakcí pro děti i dospělé. Užijte si den na divoké řece, vodních toboganech, horské dráze nebo na skluzavkách s volným pádem. Zábavu si zde najde opravdu každý.

SEAWINGS

Pokud chcete prožít neopakovatelný zážitek a mít ty nejlepší a bezkonkurenční fotografie Dubaje, pak stojí za to vzlétnout do oblak. Spatříte krásy pouště, architektonické zázraky, třpytivé moře a mnoho dalších krás města a pobřeží. Pohled ze vzduchu je něco, co by měl každý cestovatel zažít.

DUBAI PARKS

Prožijte den plný zábavy a nevšedních zážitků! Tento výlet vás zavede do světa nikdy nekončící zábavy. Dubai Park je největší zábavní park na Středním východě a nachází se přímo na proslulé ulici Sheikh Zayed Road. Park se skládá z několika částí. Každá část je něčím specifická a má své vlastní téma. Můžete tedy navštívit Legoland Park, Legoland Water Park, Bollywood Park a spoustu restaurací a obchůdků. Během dne plného zábavy a radovánek si můžete zařádit na jedné z mnoha atrakcí. Jsou zde vodní atrakce, horské dráhy, dětské atrakce, ale i aquapark. Na své si přijde naprosto každý.

DEN V AQUAPARKU ATLANTIS

Chcete prožít nezapomenutelný den, odpočinout si a zažít adrenalin? Pak je tento výlet právě pro vás. Můžete relaxovat na krásné pláži, vykoupat se v moři, ale především zažít mnoho zábavy na toboganech, skluzavkách nebo třeba v divoké peřeji. Odhalte vodní svět nekončící zábavy a atrakcí.

DOLPHIN BAY, DELFÍNÍ SHOW a ATLANTIS

Milujete delfíny? Pak pro vás máme připraven perfektní výlet, na oblíbenou delfíní show! Plavání s delfíni pro vás bude nezapomenutelný a skvělý zážitek, na který jistě budete vzpomínat ještě několik let. Všichni klienti, kteří si zakoupí výlet Dolphin Bay, mají volný vstup do aquaparku Atlantis. Aquapark leží přímo u hotelu Atlantis, na palmovém ostrově. Je zde spousta vodních atrakcí pro děti i dospělé. Na své si zde přijde opravdu každý. Tak již neváhejte a zažijte den plný zábavy, adrenalinu a nezapomenutelných zážitků.

 

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!