Mallorca

Mallorca vyniká nádhernými písčitými plážemi a romantickými zátokami.Vše o Mallorce

Mallorca

4 dny již od
9 790 Kč
Zobrazit 6 769 zájezdů

Dovolená na Mallorce - vše co potřebujete vědět

Hledáte-li místo se zajímavou historií a fantastickou přírodou, kde můžete zažít pulsující španělský temperament i klid a neobvykle pohostinné lidi, pak je návštěva tohoto ostrova ta správná dovolená. Mallorca vás uchvátí sluncem a azurovým mořem. Zájezdy na Mallorcu jsou oblíbené také mezi cykloturisty a golfisty.
 • Paguera

  Letovisko Paguera se nachází na jihozápadě ostrova uprostřed piniových hájů. Centrum letoviska nabízí mnoho restaurací, barů a obchůdků a láká k příjemným procházkám po pěší zóně. Nalézá se zde také několik diskoték, kde si jistě přijdou na své milovníci nočního života. Pro sportovně založené klienty je na plážích k dispozici taktéž široká nabídka vodních sportů.

   

 • Alcudia

  Záliv Alcudia se v poslední době stal mezi klienty nejoblíbenějším střediskem. Písčitá pláž obklopená palmami a piniemi, s pozvolným vstupem do moře, je více než ideální pro rodiny s dětmi a současně svádí k dlouhým procházkám. Jsou zde také velmi dobré podmínky pro vodní sporty a podél písčité pláže se nacházejí různé restaurace, obchůdky a bary. V historickém centru města Alcudia můžete navštívit nádherný přístav či se projít některou z romantických uliček.

   

 • Cala D'Or, Cala Barca

  Patří k nejvyhledávanějším zátokám na východním pobřeží. Je tvořena 8 romantickými zálivy, kdy 7 z nich je písčitých. Pláže s jemným pískem, bílé domky v piniových hájích a kouzelné kvetoucí zahrady jen dodávají tomuto místu pohádkovou atmosféru. Toto letovisko nabízí nejen vhodné podmínky pro potápění, ale také dobré podmínky pro další sportovní vyžití, například tenis. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Cala Mandragó s nádhernými plážemi.

   

 • El Arenal

  Letovisko s velmi živou atmosférou se nachází na východní straně velkého zálivu Bahia de Palma, jehož středem je hlavní město Palma. Nejen krásné pláže, ale také možnost zábavy, nepřeberné množství restaurací a obchůdků dělá toto středisko pro klienty velmi atraktivním. Skvělým lákadlem, a to nejen pro děti, je jeden z nejrozsáhlejších vodních aquaparků „Aqualand Arenal“ – svou rozlohou největší, kde pravidelné spojení do tohoto aquaparku zajišťuje linkový autobus. Široká nabídka vodních sportů na pláži potěší jistě jak milovníky vodních sportů, tak rodiny s dětmi.

   

 • Playa de Muro

  Letovisko Playa de Muro se nachází na severním pobřeží ostrova a samotné městečko Muro pak v centrální části ostrova. Toto letovisko se vyznačuje především novými noblesními hotely, které jsou vystavěny přímo na písčité pláži. Pláž s velmi jemným světlým pískem je obklopená nádhernými piniovými háji. Součástí pobřeží je přírodní rezervace S‘Albufera, kde se nalézá ptačí rezervace, a tak toto prostředí svádí nejen k opalování, ale také k romantickým procházkám. Naleznete zde spoustu barů, obchůdků a restaurací a můžete současně využít i nabídky sportovních a zábavních možností v nedalekých Can Picafort a Port d‘Alcudia.

   

 • Playa de Palma

  Playa de Palma patří mezi největší a klienty velice oblíbená a vyhledávaná letoviska na Mallorce. Lemuje jej dlouhá písčitá pláž, která je obklopena nejen palmami, ale také množstvím obchůdků, kaváren a barů, které vám zaručí, že nejen den, ale i večer můžete strávit v příjemném přátelském prostředí.

   

 • Palma Nova, Magaluf

  Tato letoviska, velmi oblíbená mezi turisty, se nachází jihozápadně od hlavního města. Krásné pláže, nádherné moře a současně i velmi rušný (nejen) noční život jsou velkými lákadly. Nalézá se zde velké množství barů, obchůdků a restaurací. Nedaleko můžete také navštívit komplex Marineland a užít si představení delfínů, lachtanů a papoušků. V blízkosti letoviska se nachází rovněž Western Water Park, který je v oblasti Magaluf.

   

 • Palma de Mallorca

  Hlavní město se rozprostírá na pobřeží palmského zálivu Bahia de Palma. Palma je historické a živé město s velkolepými sídly, které nabízí turistům širokou škálu výborných kaváren a restaurací.

   

 • Calas de Mallorca

  Calas De Mallorca je jedním z nejmladších a moderních prázdninových středisek, které se nachází v jedné z nejpůvabnějších částí východního pobřeží ostrova. V překladu „calas“ znamená zátoky. Pobřeží, které lemují skály, je plné nádherných zákoutí a zálivů, kde je voda skutečně průzračná. Najdete zde několik obchůdků, restaurací a barů. Autobusem se lze dopravit do asi 10 km vzdáleného městečka Porto Cristo, které má osobitou přístavní atmosféru. Za zmínku jistě stojí i místní turistické atrakce – Cuevas del Drach – dračí jeskyně (má velmi bohatou krápníkovou výzdobu) a Cuevas Hams (několik jeskyní s krápníkovou výzdobou a naučnou stezkou Julese Verna). Jeskyně jsou také ideální pro jednotlivce, kteří si mohou užít např. světelnou show s hudbou W. A. Mozarta.

   

 • Santa Ponsa

  Letovisko Santa Ponsa se nalézá na jihozápadním pobřeží ostrova. Najdete zde celou řadu obchodů, barů, restaurací a kaváren. Tato oblast je vhodná pro všechny věkové kategorie, jelikož zaručuje nejen strávení klidné dovolené, ale také možnost zábavy a kontaktu s nezapomenutelnou přírodou. Městečko má krásný jachetní přístav a ve vzdálenosti cca 20 minut jízdy autobusem se nachází aquapark Western Water Park, ponorka Nemo a Marineland.

   

 • Porto de Pollensa

  Atraktivní turistické město se nachází na severu ostrova. Naleznete zde krásné pláže s širokou nabídkou vodních sportů. Tato oblast je vhodná také pro cyklistické nadšence, jelikož se zde nalézá několik známých cyklistických tras.

   

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!