Při zakoupení zájezdu z katalogu Léto 2017 – SUPER MÁJOVÁ SLEVA - do 31. 5. 2017 zaplatíte zálohu 3 000 Kč (v případě zájmu navíc doporučené cestovní pojištění Blue Comfort/Blue Comfort Plus) za každou cestující osobu (včetně infanta – dítěte do 2 let věku) uvedenou na smlouvě o zájezdu. Doplatek do 7 000 Kč za každou cestující osobu uhradíte vždy nejpozději do 30 dní od podpisu smlouvy o zájezdu.

Při zakoupení zájezdu v režimu LAST MINUTE zaplatíte zálohu 7 000 Kč (v případě zájmu navíc doporučené cestovní pojištění Blue Comfort/Blue Comfort Plus) za každou cestující osobu (včetně infanta – dítěte do 2 let věku) uvedenou na smlouvě o zájezdu.

V případě zájmu o doporučené cestovní pojištění Blue Comfort/Blue Comfort Plus je toto splatné vždy při podpisu smlouvy. Doplatek Celkové ceny zájezdu musí být uhrazen nejpozději do 45 dní (včetně) před zahájením čerpání služeb uvedených ve smlouvě o zájezdu. Podrobné informace o platebních podmínkách naleznete ve Všeobecných smluvních podmínkách v bodě 5.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!