Při zakoupení zájezdu z katalogu Léto 2017, v rámci akce SRPEN ZA HUBIČKU - od 1. 6. 2017 do 15. 6. 2017 zaplatíte zálohu 3 000 Kč (v případě zájmu navíc doporučené cestovní připojištění BlueComfort/BlueComfort Plus) za každou cestující osobu (včetně infanta – dítěte do 2 let věku) uvedenou na smlouvě o zájezdu. Doplatek do 7 000 Kč za každou cestující osobu uhradíte vždy nejpozději do 30 dní od podpisu smlouvy o zájezdu.

Při zakoupení zájezdu v režimu LAST MINUTE a FIRST MINUTE zaplatíte zálohu 7 000 Kč (v případě zájmu navíc doporučené cestovní připojištění BlueComfort/BlueComfort Plus) za každou cestující osobu (včetně infanta – dítěte do 2 let věku) uvedenou na smlouvě o zájezdu.

V případě zájmu o doporučené cestovní připojištění BlueComfort/BlueComfort Plus je toto splatné vždy při podpisu smlouvy. Doplatek Celkové ceny zájezdu musí být uhrazen nejpozději do 45 dní (včetně) před zahájením čerpání služeb uvedených ve smlouvě o zájezdu. Podrobné informace o platebních podmínkách naleznete Všeobecných smluvních podmínkách v bodě 5.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!