V rámci prvních kalendářních 20 dnů (ukončeno k 30. 10. 2016). od oficiálního zahájení prodeje zájezdů z nabídky Léto 2017 získáte nad rámec největších slev a výhod navíc:

 • 2% SLEVU PRO DOSPĚLÉ

  Čerpáte-li nabídku DÍTĚ ZDARMA, nabízíme v prvních 20 dnech od oficiálního spuštění prodeje zájezdů z nabídky Léto 2017 SLEVU 12 % na každou platící dospělou osobu na smlouvě o zájezdu.
  Cestujete-li bez dětí, pak máte možnost získat v prvních 20 dnech od oficiálního spuštění prodeje zájezdů z nabídky Léto 2017 SLEVU 23 % na každou platící dospělou osobu na smlouvě o zájezdu.

 • VÝBĚR MÍST V LETADLE ZCELA ZDARMA

  Tato nabídka platí na vybraných letech a ve vybraných termínech, je kapacitně omezená a platí při závazné rezervaci do 20. dne od oficiálního spuštění prodeje zájezdů z nabídky Léto 2017. V případě obsazení poptávaných míst vám bude nabídnuta náhradní alternativa. Tato služba je nesměnitelná. Nezajištění této služby či odstoupení od smlouvy nezakládá právo na vrácení jakékoliv částky.

  V případě zájmu o tuto výhodu „VÝBĚR MÍST V LETADLE ZCELA ZDARMA“ napište ve 2. kroku online rezervace (Osobní údaje) do kolonky „VAŠE ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY“ heslo: Seating. V následujících dnech budete kontaktováni pro upřesnění vašeho požadavku a možností daného letu.
  Tento požadavek na využití výhody „VÝBĚR MÍST V LETADLE ZCELA ZDARMA“ musí být součástí rezervace zájezdu. V případě pozdějšího projevení zájmu o tuto službu bude učtována cena dle aktulně platného ceníků Rezervace/seating v letadle.
  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 226 036 290, na emailové adrese odbaveni@blue-style.cz nebo se zastavte v jedné z našich poboček.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!