S námi máte vždy něco navíc!

darky

Vaše pohodlné cestování je pro nás prioritou!

Při včasné rezervaci, a jen s cestovní kanceláří Blue Style, získáte ke své vysněné dovolené JAKO POZORNOST DÁREK.
Bude záležet jen na vás, kdy si svou dovolenou zarezervujete a jaký dárek od nás obdržíte.

TSA visací zámek

Vaše pohodlí při cestování je naší prioritou. Abyste předešli poškození vašeho zavazadla s integrovaným zámkem bez TSA zabezpečení při případné detekční kontrole, je nutné mít zavazadla uzamčena právě pomocí TSA visacího zámku (v případě zámku bez TSA bude zámek při kontrole přeštípnut). Neváhejte si proto tento visací zámek (označený červeným diamantem), vyzvednout v den svého odletu na letišti na pobočce označené Blue Style. Více informací o kontrolách zavazadel naleznete na www.prg.aero.

Vysací zámek

kufry

V.I.P. Obal na cestovní zavazadlo

Chcete svůj kufr obléct do nového kabátu a ještě ho tím chránit před poškrábáním? V tomto případě je náš V.I.P. obal na zavazadlo ideální volbou! Je vyroben z elastického materiálu a nejen, že zavazadlo chrání, ale také Vám zaručí, že budete vždy na cestách styloví.

Rozměry:
cca 40 x 65 cm
cca 45 x 75 cm

Pareo

Jedinečný šátek, který se stal nezbytným doplňkem pro každou letní dovolenou. Během chvilky si z něj vytvoříte sukni, stylový top nebo třeba i plážové šaty.

Rozměr:
130 x 160 cm

pareo

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2017/2018 do 15. 7. 2017, obdrží jako dárek TSA visací zámek a obal na cestovní zavazadlo nebo pareo, které si vyzvedne na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou a k tomu navíc máte možnost získat parkování přímo u letiště zcela zdarma.

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2017/2018 do 15.8. 2017, získává jako dárek TSA visací zámek a možnost si vybrat jako dárek obal na cestovní zavazadlo nebo pareo, které si vyzvedne na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou, nebo parkování přímo u letiště zcela zdarma. Pokud si zvolíte dárek zdarma (obal na cestovní zavazadlo nebo pareo), je nutné se na pobočce na letišti při vyzvednutí dárku prokázat cestovními dokumenty.

Vaše dárky – TSA visací zámek, obal na cestovní zavazadlo nebo pareo si vyzvednete přímo v den vašeho odletu na letišti na pobočce označené Blue Style. Pokud si svůj dárek nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku. Požadavek na výměnu dárku a/nebo změnu a/nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden obal na cestovní zavazadlo (1 rozměr).

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!