S námi máte vždy něco navíc!

Pouze při včasné rezervaci a jen s cestovní kanceláří Blue Style získáte ke své vysněné dovolené i dárek v podobě praktického obalu na vaše cestovní zavazadlo nebo poukázky na nákup kosmetických výrobků v parfumeriích Fann. Každý, kdo si až do 15. 12. 2016* závazně zarezervuje zájezd z nabídky Léto 2017 (platí pro termíny odletu od 1. 5. 2017), může obdržet jeden z těchto dárků, který si vyzvedne na letišti před svým odletem na dovolenou.

Dárky
Poukázka Fann

Fann parfumeria

Udělejte si radost ve Fann parfumeriích a vyberte si z kvalitních kosmetických výrobků.

Řasenka GOSH Rebel Eyes

Řasenka GOSH Rebel Eyes přináší prodloužený silikonový kartáček, krerý jedním tahem vytvoří bohaté a oddělené řasy.

Řasenka
Voňavý panáček

Voňavý panáčci

Kolekce pěti nových voňavých panáčků do auta inspirována jizdními styly.

V.I.P. obal na cestovní zavazadlo

Chcete svůj kufr obléct do nového kabátu a ještě ho tím chránit před poškrábáním? V tomto případě je náš V.I.P. obal na zavazadlo ideální volbou! Je vyroben z elastického materiálu a nejen, že zavazadlo chrání, ale také Vám zaručí, že budete vždy na cestách styloví.

Obal na zavazadlo je ve dvou rozměrech:
cca 40 x 65 cm
cca 45 x 75 cm

Kufr

* Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky Léto 2016 do 15. 11. 2015, obdrží jako dárek jednu z uvedených poukázek, kterou si vybere na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou a k tomu navíc máte možnost získat parkování přímo u letiště zcela zdarma. Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky Léto 2016 do 31. 01. 2016, získává možnost si vybrat jako dárek jednu z uvedených poukázek, kterou si vybere na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou, nebo parkování přímo u letiště zcela zdarma. Pokud si zvolíte dárek zdarma (poukázku), je nutné se na pobočce na letišti při vyzvednutí dárku/poukázky prokázat cestovními dokumenty. Váši poukázku si vyberete přímo v den vašeho odletu na pobočce označené Blue Style. Pokud si svůj dárek/poukázku nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku/poukázky. Požadavek na výměnu dárku a/nebo změnu a/nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden z dárků/poukázka.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!