S námi máte vždy něco navíc!

darky

Pouze při včasné rezervaci a jen s cestovní kanceláří Blue Style získáte ke své vysněné dovolené i dárek v podobě praktického obalu na vaše cestovní zavazadlo. Každý, kdo si až do 31. 10. 2016* závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2016/2017 (platí pro termíny odletu od 1. 11. 2016), může obdržet jako dárek obal na cestovní zavazadlo, který si vyzvedne na letišti před svým odletem na dovolenou.
Tato nabídka se nevztahuje na Last minute prodej.

Obal na cestovní zavazadlo

Chcete svůj kufr obléct do nového kabátu a ještě ho tím chránit před poškrábáním?

V tomto případě je náš V.I.P. obal na zavazadlo ideální volbou! Je vyroben z elastického materiálu a nejen, že zavazadlo chrání, ale také Vám zaručí, že budete vždy na cestách styloví.

* Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2016/2017 do 31. 10. 2016, obdrží jako dárek obal na cestovní zavazadlo, který si vyzvedne na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou a k tomu navíc máte možnost získat parkování přímo u letiště zcela zdarma.

Váš dárek si vyzvednete přímo v den vašeho odletu na letišti na pobočce označené Blue Style. Pokud si svůj dárek nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku. Požadavek na výměnu dárku a/nebo změnu a/nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden obal na cestovní zavazadlo (1 rozměr).

V.I.P. OBAL

Obal na zavazadlo je ve dvou rozměrech.

Rozměr cca 40 x 65 cm

Rozměr cca 45 x 75 cm

kufry

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!