Prodej zájezdů Léto 2017 v plném proudu. Již zbývá jen 9 dní největších slev a výhod!

DÁRKOVÉ POUKAZY TESCOMA

Celkem patnáct světových ocenění uznávaných napříč všemi kontinenty a k tomu jeden český triumf – to je bilance české firmy Tescoma za pouhých pět let. Inspirujte se českým designem a nakupujte na eshop.tescoma.cz

Náš tip: Konvice se dvěma vyluhovacími sítky TEO (design Ladislav Škoda a TESCOMA Design centrum Zlín), provedení borosilikátové sklo a vysoce odolný plast. Ocenění Red Dot Design Award 2013 Honourable Mention, German Design Award Nominee 2015, Česká kvalita.

Dárkové poukazy tescoma Dárkové poukazy tescoma

DÁRKOVÉ POUKAZY ALBI

Originální dárky pro každou příležitost? Navštivte některou ze značkových prodejen ALBI a přesvědčte se. Více info najdete na www.albi.cz

Dárkové poukazy tescoma Dárkové poukazy tescoma

DÁRKOVÉ POUKAZY FANN

Udělejte si radost ve Fann parfumeriích a vyberte si z kosmetických výrobků nebo si třeba provoňte vaši toaletu novou exkluzivní vůní.

Dárkové poukazy tescoma Dárkové poukazy tescoma

* Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky Léto 2016 do 15. 11. 2015, obdrží jako dárek jednu z uvedených poukázek, kterou si vybere na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou a k tomu navíc máte možnost získat parkování přímo u letiště zcela zdarma. Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky Léto 2016 do 31. 01. 2016, získává možnost si vybrat jako dárek jednu z uvedených poukázek, kterou si vybere na pobočce Blue Style na letišti před svým odletem na dovolenou, nebo parkování přímo u letiště zcela zdarma. Pokud si zvolíte dárek zdarma (poukázku), je nutné se na pobočce na letišti při vyzvednutí dárku/poukázky prokázat cestovními dokumenty. Váši poukázku si vyberete přímo v den vašeho odletu na pobočce označené Blue Style. Pokud si svůj dárek/poukázku nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku/poukázky. Požadavek na výměnu dárku a/nebo změnu a/nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden z dárků/poukázka.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!