Zakynthos

Průzračné, čisté a teplé moře, které září několika modrými odstíny, dává tomuto ostrovu…Vše o Zakynthosu

Zakynthos

8 dní již od
10 490 Kč
Zobrazit 2 256 zájezdů
Odlet
Počet dní
Název hotelu
Stravování
Země
Destinace
Možné místo odletu Konečná cena od
So 2.6.2018
8 dní
Hotel White Olive Premium
AI
Řecko
Zakynthos
Praha 17 490 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Hotel Karras
AI
Řecko
Zakynthos
Praha 14 490 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Hotel Blue Horizon
BS
Řecko
Zakynthos
Praha 11 990 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Studio Lofos
SS
Řecko
Zakynthos
Praha 11 290 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Studio Apollo
PP
Řecko
Zakynthos
Praha 13 990 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Studio Utopia
BS
Řecko
Zakynthos
Praha 10 790 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Hotel Astir Beach
SS
Řecko
Zakynthos
Praha 12 890 Kč FM
So 2.6.2018
8 dní
Hotel Bellussi Beach
AI
Řecko
Zakynthos
Praha 15 990 Kč FM

Dovolená na Zakynthosu - vše co potřebujete vědět

Zakynthos je na řecké poměry neobvykle zelený ostrov. Láká krásnými písečnými plážemi a je turisty velmi oblíbený. Bohatá nabídka taveren a zábavy na plážích nadchne ty, které láká živější dovolená. Zakynthos má ale i dostatek památek a zajímavostí, které můžete navštívit, až se nasytíte koupání a opalování.

Srdce ostrova

ZakynthosNejlepší příležitost, jak poznat krásu nádherného zeleného ostrova Zakynthos během jednoho dne. Objevíte půvabná místa ostrova jak ve vnitrozemí, tak i na pobřeží. Cestou můžete pozorovat nádherné přírodní scenérie a jednou z nejzajímavějších zastávek bude bezesporu vyhlídka na útesu, ze kterého budete obdivovat panorama zátoky s pašeráckým vrakem a nádheru místního moře. Pokocháte se působivými interiéry pravoslavných kostelů a klášterů. Navštívíte například klášter Anafonitria, ve kterém pobýval patron ostrova, sv. Dionýsios. Součástí vašeho výletu bude rovněž zastávka v malých horských vesničkách a také ve vinných sklepech, kde můžete ochutnat vyhlášené místní víno. Jedná se o celodenní výlet. Cena výletu nezahrnuje stravování, budete však mít možnost poobědvat v jedné z vyhlášených místních taveren a ochutnat tak něco z řecké kuchyně.

Ceny výletu:
Dospělá osoba: 1.200 Kč

Zakynthos po stopach pašerákůPo stopách pašeráků

Navštivte jednu z nejfotografovanějších pláží Řecka a užijte si lodní výlet k nejproslulejšímu pašeráckému vraku v Evropě! Během plavby budete obdivovat členité pobřeží ostrova, vysoké bílé útesy a malebné zátoky. Spatříte i nejkrásnější „Modré jeskyně“ ostrova, kde je hladina vody zbarvena desítkami odstínů modré a zelené barvy. Na pláži s pašeráckým vrakem bude zastávka na koupání. V závislosti na čase a počasí se můžete ­těšit na pěkné koupání při dalších zastávkách během plavby. Jedná se o celodenní výlet. Cena výletu nezahrnuje stravování, budete však mít možnost zakoupit si jídlo nebo pití přímo na lodi.

Ceny výletu:
Dospělá osoba: 1.400 Kč

CARETTA
Kaiki

Během výletu prožijete příjemný odpočinkový den na lodi a poznáte jihozápad nádherného zeleného ostrova Zakynthos. Výlet začíná v přístavu Limanaki na pobřeží Laganas. Užijete si dostatek koupání a šnorchlování u krásné oblázkové pláže ostrůvku Marathonisi a u jeskyní Keri, do kterých ­můžete sami plavat. S sebou si rozhodně nezapomeňte vzít plavky, šnorchl a brýle. Viditelnost pod ­vodou je až 25 m, a pokud budete mít štěstí, můžete ve vodě potkat i chráněné želvy Caretta-Caretta (patří k ohroženému druhu a jsou jednou z největších atrakcí ostrova). Po 15. hodině se loď vrací zpět do Limanaki. Cena výletu zahrnuje občerstvení na lodi, kromě nápojů.

Ceny výletu:
Dospělá osoba: 1.300 Kč

poznámka

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. Poplatky za vstupy, lodní lístky apod. nezahrnuté v ceně jsou orientační a mohou se v průběhu sezóny měnit.

 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!