Korfu

Korfu, ostrov nazývaný „zelenou perlou Jónského moře“.Vše o Korfu

Korfu

4 dny již od
9 090 Kč
Zobrazit 2 155 zájezdů

Dovolená na Korfu - vše co potřebujete vědět

Ostrov Korfu, nazývaný též zelenou perlou Jonského moře, leží jen kousek od západního pobřeží Řecka. Díký skvělému řeckému jídlu, krásným slunečným plážím, průzračné azurové vodě a skvělým možnostem pro potápění se Vaše dovolená v Řecku stane nezapomenutelnou.

LODNÍ VÝLET DO MODRÉ LAGUNY

Užijte si celodenní relaxační výlet, plavbu na lodi, k protějšímu břehu řecké pevniny do úžasné Modré laguny poblíž města Sivota. Barbecue oběd bude servírován na lodi. Zastávky na vykoupání v Modré laguně, Bella Vraka a poté volno v Sivotě.

Albánské dobrodružství

Prožijte fascinující návštěvu sousední Albánie. Vyplutí z přístavu v Kerkyře a plavba podél pobřeží Korfu a Albánie, které nabízí krásné scenérie. Po příjezdu do Albánie čeká loď v přístavu Saranda, kde budete mít volný čas na vlastní objevování nebo možnost zúčastnit se okružní prohlídky s návštěvou historického místa Butrint, zařazeného na seznam světových památek UNESCO. V této prohlídce je zahrnut oběd, nápoje se hradí zvlášť. Přístavní taxa není součástí ceny a je splatná na místě po příjezdu do Albánie. Cestovní doklad je nutný (stačí občanský průkaz).

Paxos & Antipaxos

Ostrovy Paxos a Antipaxos se nacházejí na jih od Korfu a jsou známé svou jedinečnou přírodní krásou, průzračně čistým mořem a tradičním charakterem. Vyplujete z přístavu v Kerkyře nebo Benitses.Někteří si vychutnají úžasný pohled na staré město a dvě benátské pevnosti, na poloostrov Kanoni a na palác Mon Repos, kde se narodil princ Filip, manžel anglické královny. Společná první zastávka je na ostrově Antipaxos, kde loď zakotví v zálivu Paradise na vykoupání se v průzračném moři. Poté se pluje k městu Gaios, které je zároveň přístavem ostrova Paxos. Je to malý, zelený ostrov pokrytý olivovníky a grepy. Budete mít možnost se naobědvat ve městě Gaios na Paxosu, kde se nachází několik taveren. Plavba pokračuje dále na jih s krátkou zastávkou v krásných mořských jeskyních, jejichž průzračně čistá voda vás uchvátí natolik, že nebudete moci ani hovořit.

Vodní park Aqualand

Užijte si den plný zábavy ve vodním parku, který je pravým rájem pro děti i dospělé. Je zde více než 36 různých toboganů a skluzavek, 15 bazénů, vířivka a spousta dalších atrakcí, které učiní ze dne zde stráveného nezapomenutelný zážitek. Park se rozkládá na ploše 75 000 m2, nabízí zdarma lehátka a slunečníky, převlékárny, sprchy, občerstvení, obchody a velkou parkovací plochu. Zkušení záchranáři dohlíží na bezpečnost návštěvníků.

Poznámka

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. Poplatky za vstupy, lodní lístky apod. nezahrnuté v ceně jsou orientační a mohou se v průběhu sezóny měnit.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!