Korfu

Korfu, ostrov nazývaný „zelenou perlou Jónského moře“.Vše o Korfu

Dovolená na Korfu - vše co potřebujete vědět

Ostrov Korfu, nazývaný též zelenou perlou Jonského moře, leží jen kousek od západního pobřeží Řecka. Díký skvělému řeckému jídlu, krásným slunečným plážím, průzračné azurové vodě a skvělým možnostem pro potápění se Vaše dovolená v Řecku stane nezapomenutelnou.

LODNÍ VÝLET DO MODRÉ LAGUNY

Korfu

Užijte si celodenní relaxační výlet, plavbu na tradiční lodi, k protějšímu břehu řecké pevniny do úžasné Modré laguny poblíž města Sivota. Barbecue oběd bude servírován na lodi. Zastávky na vykoupání v Modré laguně a volno v Sivotě.

 Ceny výletu: 
Dospělá osoba/dítě do 12 let: 1.100 Kč/600 Kč

ButrintAlbánské dobrodružství

 

Prožijte fascinující návštěvu sousední Albánie. Vyplutí z přístavu v Kerkyře a plavba podél pobřeží Korfu a Albánie, které nabízí krásné scenérie. Po příjezdu do Albánie čeká loď v přístavu Saranda, kde budete mít volný čas na vlastní objevování nebo možnost zúčastnit se okružní prohlídky s návštěvou historického místa Butrint, zařazeného na seznam světových památek UNESCO. V této prohlídce je zahrnut oběd, nápoje se hradí zvlášť. Přístavní taxa není součástí ceny a je splatná na místě po příjezdu do Albánie. Cestovní doklad je nutný.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/dítě do 12 let: 1.300 Kč/650 Kč

Paxos & Antipaxos

Paxos & AntipaxosOstrovy Paxos a Antipaxos se nacházejí na jih od Korfu a jsou známé svou jedinečnou přírodní krásou, průzračně čistým mořem a tradičním charakterem. Vyplujete z přístavu v Kerkyře směrem na jih, můžete si vychutnat úžasný pohled na staré město a dvě benátské pevnosti, na poloostrov Kanoni a na palác Mon Repos, kde se narodil princ Filip, manžel anglické královny. První zastávka je ve městě Gaios, které je zároveň přístavem ostrova Paxos. Je to malý, zelený ostrov pokrytý olivovníky a grepy. Plavba pokračuje dále na jih s krátkou zastávkou v krásných mořských jeskyních, jejichž průzračně čistá voda vás uchvátí natolik, že nebudete moci ani hovořit. Na ostrově Antipaxos loď zakotví v zálivu Paradise na vykoupání se v průzračném moři. Budete mít možnost se naobědvat ve městě Gaios na Paxosu, kde se nachází několik taveren.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/dítě do 12 let: 1.300 Kč/650 Kč

Vodní park Aqualand

Užijte si den plný zábavy ve vodním parku, který je pravým rájem pro děti i dospělé. Je zde více než 36 různých tobogánů a skluzavek, 15 bazénů, vířivka a spousta dalších atrakcí, které učiní ze dne zde stráveného nezapomenutelný zážitek. Park se rozkládá na ploše 75 000 m2, nabízí zdarma lehátka a slunečníky, převlékárny, sprchy, občerstvení, obchody a velkou parkovací plochu. Zkušení záchranáři dohlíží na bezpečnost návštěvníků.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/dítě do 12 let: 1.150 Kč/750 Kč

Poznámka

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. Poplatky za vstupy, lodní lístky apod. nezahrnuté v ceně jsou orientační a mohou se v průběhu sezóny měnit.

 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!