Posledních 7 dní největších slev a výhod! Prodej zájezdů na Léto 2017 v plném proudu.

Korfu

Korfu, ostrov nazývaný „zelenou perlou Jónského moře“.Vše o Korfu

Korfu

8 dní již od
9 990 Kč
Zobrazit 1 778 zájezdů

Dovolená na Korfu - vše co potřebujete vědět

Ostrov Korfu, nazývaný též zelenou perlou Jonského moře, leží jen kousek od západního pobřeží Řecka. Díký skvělému řeckému jídlu, krásným slunečným plážím, průzračné azurové vodě a skvělým možnostem pro potápění se Vaše dovolená v Řecku stane nezapomenutelnou.

 • Almyros

  Almyros téměř navazuje na prázdninové letovisko Acharavi, vyznačuje se velmi pěknými plážemi, vstup do vody je zpravidla písčitý, občas přerušovaný většími kamennými pláty. Je zde několik menších taveren s výbornou kuchyní a na hlavní cestě staví autobus, který může návštěvníky dopravit do vedlejších letovisek. Doporučujeme pokračovat na východ podél severního pobřeží až k vesnici Kassiopi. V Kassiopi se na své cestě zastavil také Cicero v roce 48 př. n. l.

   

 • Gouvia

  Malá vesnička, která leží nedaleko letiště a nachází se na východním pobřeží ostrova Korfu.

   

 • Perama

  Přístavní městečko s poklidnou atmosférou, které je vhodné k prožití odpočinkové dovolené. Naleznete zde několik taveren, kde můžete ochutnat typické místní speciality. Pláže jsou zde oblíbené především u milovníků šnorchlování.

 • Benitses

  Původní rybářská vesnice, dnes moderní přístav, kde naleznete udržované pláže, obchůdky a krásnou přírodu. Benitses se stává jednou z nejoblíbenějších pobřežních vesnic.

   

 • Pelekas

  Pelekas je klidné letovisko ležící na jihozápadě ostrova Korfu. Jeho umístění ve svahu nad nádhernou písečnou pláží je zárukou úžasného výhledu na moře, ale i klidu a pohody. Toto letovisko si do dnešních dnů zachovalo původní atmosféru řecké vesničky. Najdete zde úzké uličky, obchůdky, taverny i kostelíky přesně tak, jak je znáte z romantických obrázků. Očekáváte-li od své dovolené relaxaci, procházky krásnou přírodou či po nádherných plážích a večer úžasný západ slunce nad mořem a zároveň vás ruší noční život nadměrným hlukem, je pro vás Pelekas ideální volbou. Můžete navštívit akvapark, zahrát si golf či vyjet si na koni, případně zavítat do blízkých rušnějších letovisek.

 • Agnos

  Velmi malá a klidná vesnička v sousedství rušnějšího letoviska Roda, do kterého lze dojít po jedné z menších silnic. Pláže jsou přírodní, vstup do moře pozvolný a lze zde pocítit pravou řeckou venkovskou atmosféru. Během víkendu na pláže přijíždějí i obyvatelé nedaleké vesnice Karoussades, která zcela jistě také stojí za návštěvu.

   

 • Acharavi

  Letovisko na severním pobřeží ostrova, jehož centrum je lemováno obchody a restauracemi. Několik příčných cest na pláž vás dovede k tavernám, ve kterých si můžete vychutnávat místní i mezinárodní speciality a kochat se přitom výhledem na moře. V letovisku je také velký aquapark Hydropolis, kde mohou strávit veselé chvíle dospělí i děti. Do hlavního města a sousedních vesniček jezdí několikrát denně místní autobusová linka.

   

 • Sidari

  Jedno z větších center zábavy na severním pobřeží ostrova s nepřeberným množstvím barů, diskoték, restaurací, taveren, rychlých občerstvení a obchodů. Toto místo se baví až do velmi pozdních nočních hodin. Sidari je známé také díky tzv. Kanálu lásky. Když si v něm dvojice zaplave, tak spolu údajně navždy zůstane. Impozantní skalnaté pobřeží je střídáno písčitou pláží s tmavě zlatým pískem a nabízí nespočet scenérií pro krásné fotografie.

 • Agios Ioannis Peristeron

  Letovisko v jižní části východního pobřeží, omývané klidným mořem, známé překrásnými východy slunce. Oblast je charakteristická množstvím zeleně díky rozsáhlým olivovníkovým hájům.

   

 • Ermones

  Malé letovisko, které je jedním z nejvíce romantických míst díky překrásnému výhledu na otevřené moře a všudypřítomné zeleni.

 • Dassia

  Dassia je místo známé především tím, že zde naleznete hotely vyšší kategorie. Kromě krásného moře a pláží nabízí i spoustu příležitostí k výletům za přírodními či starověkými zajímavostmi. Moře je v této oblasti zpravidla klidné a vstup do něj pozvolný, z pobřeží je výhled na pevninu Albánie.

   

 • Agios Gordios

  Středisko leží v širokém zeleném pásu, po jehož délce se táhne písčitá pláž. Agios Gordios je místem, které ještě nebylo zasaženo masovým turismem a je vhodné pro odpočinkovou dovolenou.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!