Mauricius

Světový unikát, jenž na první pohled vypadá jako písečné duny hrající všemi barvami. Modrá se střídá se zelenou a fialovou, která přechází do růžové, oranžové a červené.Vše o Mauriciusu

Dovolená v Mauriciusu - vše co potřebujete vědět

Zelený ostrov a exotický ráj Mauricius je oprávněně považován za klenot Indického oceánu. Kombinace překrásných pláží, průzračného moře, tropické přírody, špičkových hotelových komplexů a vynikající místní kuchyně nabízí jedinečné spojení přírody, místní kultury a pohodových okamžiků. Mauricius ve vás bezesporu vyvolává představu o vysněné luxusní dovolené.

RÁJ VODNÍCH SPORTŮ

Pokud toužíte po exotickém místě, které vám nabídne nepřeberné množství nejrůznějších vodních sportů, tak jste zvolili ostrov Mauricius správně! Užijte si vodní radovánky na vodních skútrech, šlapadlech, v kajacích či katamaránu. Zejména milovníci windsurfingu, surfingu a kitesurfingu si přijdou na své. Potřebné vybavení pro vodní sporty si je možné zapůjčit téměř v každém hotelu nebo v surfařských školách. Ideální podmínky pro surfování naleznete zejména v zálivu Tamarin Bay. V této oblasti jsou jak místa vhodná pro začátečníky, tak i lokality s velmi vysokými vlnami, které si užije každý milovník adrenalinu a zkušený surfař! Při dobrých povětrnostních podmínkách můžete obdivovat oceán plný surfařů, je to vskutku zážitek a pastva pro oči!

ROMANTIKA I ZÁBAVA

Luxusní hotelové rezorty zaručují nevšední romantické zážitky, široká nabídka sportovních aktivit zase to, že se nebudete nudit.

ŠPIČKOVÝ SERVIS

Hledáte místo s vynikajícím standardem služeb, kde si budete připadat jako v bavlnce? Pak jste zde správně!

GOLFOVÝ RÁJ

Zahrajte si golf pod mauricijským sluncem! Perfektní golfová hřiště zde naleznete takřka na každém kroku...

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!