Mauricius

Mauricius ve vás bezesporu vyvolává představu o vysněné luxusní dovolené.Vše o Mauriciu

Mauricius

11 dní již od
36 090 Kč
Zobrazit 221 zájezdů

Dovolená v Mauriciu - vše co potřebujete vědět

Kombinace krásných pláží, průzračného moře, tropické přírody, špičkových hotelových komplexů a vynikající místní kuchyně vás zcela okouzlí. Téměř celý ostrov je obklopen korálovým útesem, takže jsou pláže chráněny před velkými vlnami. Značnou výhodou je celoroční sezóna, období dešťů není nikterak výrazné a teplota moře neklesne pod 23 stupňů.
 • Calodyne

  Menší romantické letovisko v severní části ostrova je jako stvořené pro pohodovou dovolenou. Krásná písčitá pláž, spousta zeleně, klidné prostředí, stylové ubytování a skvělé služby vám zajistí dokonalý odpočinek

 • Mont Choisy

  Pokud se chcete procházet po nejdelší a nejkrásnější pláži na Mauriciu, vydejte se do Mont Choisy. Letovisko nabízí nepřeberné množství aktivit – od výletů po laguně v lodích s proskleným dnem přes parasailing, vodní lyžování, rybaření na otevřeném moři až po potápění.

 • Grand Baie

  Nejbohatším nočním životem a také několika nejlepšími ostrovními restauracemi se pyšní populární letovisko Grand Baie. V jeho centru najdete rovněž nákupní centra a supermarket. Záliv s písčitou pláží je ideálním místem k vodním sportům všeho druhu. Potápěčskou lokalitou číslo jedna je Whale Rock neboli Velrybí skála. V přístavu si můžete prohlédnout kotvící rybářské loďky i luxusní jachty. K vidění je v Grand Baie rovněž několik hinduistických chrámů, mešit a kostelů

 • Trou d´Eau Douce

  Trou d´Eau Douce je překrásné letovisko s písčitými plážemi, které se rozprostírá na východní straně ostrova. V okolí se nalézají dvě nejlepší golfová hřiště na Mauriciu.

 • Belle Mare

  Letovisko Belle Mare je chloubou východního pobřeží. Najdete zde jedny z nejkrásnějších pláží celého ostrova, jsou tvořeny jemným bílým pískem. Belle Mare je vhodné pro milovníky aktivní dovolené i pro lidi, kteří vyhledávají klid a chtějí si odpočinout od každodenních starostí. Lákadlem je 18jamkové golfové hřiště pro začátečníky i zkušené hráče.

 • Flic En Flac

  K tomuto rychle se rozvíjejícímu letovisku patří i nádherné písčité pláže a četné korálové útesy. Lokalita přitahuje především turisty, kteří nevyhledávají pestrý noční život a bujará letoviska. Nedaleko se nalézají Tamarinské vodopády a ptačí park Casela se 140 druhy ptáků.

 • Bel Ombre

  Na jihozápadě se rozkládá novější letovisko Bel Ombre se spíše luxusnějšími hotely. Obklopuje ho palmový háj, tropická zahrada a průzračně čisté vody oceánu. Nachází se zde 18jamkové hřiště Golf du Chateau.

 • Le Morne

  Letovisku Le Morne dominuje cca 556 metrů vysoká čedičová hora Le Morne Brabant, která se stala výrazným symbolem celého Mauricia. Tak jako každé letovisko, i Le Morne disponuje širokou nabídkou vodních sportů. K dispozici je také golfové hřiště Paradise.

 • Pointe Aux Piments

  Letovisko nabízí nejen nádhernou přírodu, ale také pestré možnosti vyžití. Městečko se nachází mezi hlavním městem Port Louis a letoviskem Grande Baie. Místo je vhodné pro potápění, šnorchlování a vodní sporty.

 • Blue Bay

  Blue Bay neboli Modrá zátoka je jednou z nejpopulárnějších lokalit na jihovýchodním pobřeží, je totiž ideální pro šnorchlování, potápění a windsurfing. Najdete zde tropickou vegetaci, nádherné bělostné pláže, azurové vody Indického oceánu a letovisko se spoustou obchůdků, barů a restaurací. V blízkosti Blue Bay se rozprostírá stejnojmenná přírodní rezervace, do níž spadá i krásný ostrůvek Ilot des Deux Cocos. Zdejší hotely jsou především vyšší kategorie, a proto uspokojí i náročnější klientelu. Na své si přijdou taktéž milovníci golfu, na něž čeká kvalitní 18jamkové hřiště.

 • Mahebourg

  Patří k nejstarším, největším a nejvýznamnějším městům ostrova. Lze zde spatřit velké množství budov z koloniálního období, stojí tu i Muzeum námořních dějin. Nedaleké letovisko nabízí písčitou pláž, pohodu a spoustu zeleně. Okolním přírodním krásám vévodí vodopády Rochester falls, přírodní park La Vanille Reserve des Mascareignes anebo gejzír Le Souffler.

 • Anse La Raie

  Malé a klidné letovisko leží u stejnojmenné zátoky na úplném severu ostrova. Písčité pláže jsou úzké a ne moc dlouhé, nechybí nabídka vodních sportů. Do Port Louis se dostanete po půlhodině jízdy.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!