Agadir

U pobřeží Atlantského oceánu leží město Agadir. Dovolená je tu kouzelná: moderní hotelové….Vše o Agadiru

Dovolená v Agadiru - vše co potřebujete vědět

U pobřeží Atlantského oceánu leží město Agadir. Dovolená je tu kouzelná: moderní hotelové komplexy a dlouhá půlkruhová pláž se zlatým pískem a horami v pozadí. K výletům se nabízí okolní rybářské vesničky, palmová údolí, trhy, na své si přijdou i děti. Poznejte s námi Maroko. Agadir vás okouzlí.

Golf v Maroku

Golf du Soleil Golf byl poprvé do Maroka uveden na začátku dvacátého století. Od té doby je čím dál více populárnější. Maroko se tak stává oblíbenou golfovou destinací, a to zejména pro klimatické podmínky, které umožňují celoroční hru. Marocké království navíc hostí i prestižní soutěž Trofej Hassan II, vytvořenou přímo jeho královskou výsostí Hassanem II. Golfová hřiště jsou soustředěná do čtyř hlavních oblastí, a to do Rabatu, Casablanky, Marrakéše a Agadiru.

Golf du Soleil

Golfové hřiště Golf du Soleil, nacházející se v blízkosti Atlantského oceánu, nabízí golfovým nadšencům výjimečnou hru spojenou s nezapomenutelnými zážitky. Tento golfový resort nabízí hráčům dvě 9 jamková (žluté, červené) a jedno 18 jamkové (modré) hřiště. Obě devítijamková hřiště, která byla navržena po vzoru amerických hřišť, disponují vodními překážkami, vyvýšenými greeny či širokými bunkery. Jsou tak vhodná jak pro amatéry, tak i zkušené hráče. Modré, osmnáctijamkové hřiště, které je vsazeno do eukalyptového lesa, bylo vystaveno podle klasického designu. Toto hřiště, na kterém je mimo jiného několik velmi hlubokých bunkerů, vybízí k použití všech golfových holí a pomáhá tak více rozvíjet golfovou strategii.

Golf du Soleil Počet jamek: 36
PAR: 72
Délka: 6 100 m
www.golfdusoleil.com
Založeno:1999
Architekt: Fernando Muella, Gérard Courbin

Speciální cenový balíček:
3x green fee 18 jamek: 4.390 Kč*
4x green fee 18 jamek: 5.490 Kč*

Royal Golf Club Agadir


Hřiště Royal Golf Club Agadir je třetím nejstarším hřištěm v Maroku. Svou historii začalo psát již v roce 1951, kdy vášnivý skotský golfista Mister Wilson nechal vybudovat první jamku v této oblasti. Po jeho stopách se stejným nadšením a s ještě větší trpělivostí pokračoval plukovník Kamili, který zde nechal vytvořit dalších 8 jamek, které dnes společně s první jamkou od Wilsona tvoří Royal Golf Club Agadir. Hřiště je situované na velice příjemném místě a nabízí hru pod blankytně modrou oblohou s příjemným africkým vánkem. Fairwaye jsou lemovány mimózou, eukalypty a borovicemi. Greeny jsou rozlehlé, dobře ohraničené hlubokými bunkry a osamocenými palmami. Hřiště má pouze 9 jamek, přesto je jeho atmosféra neopakovatelná.

Royal Golf Club AgadirPočet jamek: 9
PAR: 36
Délka: 2 681 m
www.royalgolfagadir.com
Založeno:1951
Architekt: Mister Wilson, Kamili

Ceny balíčků jsou na vyžádání.

Golf Les Dunes

Hřiště Golf les Dunes nabízí hráčům tři 9 jamková hřiště s parem 36, kdy je každé z nich specifické něčím jiným. Žluté hřiště, které je technicky nejnáročnější, vyžaduje především velkou zručnost. Překážky u vybraných jamek v podobě úzkých greenů, jezírek a bunkerů jsou pro toto hřiště typické. Druhé, modré hřiště, je díky svým širokým fairwayím jednoduché. Z tohoto hřiště, které je obehnáno eukalypty, je mimo jiné nádherný výhled na provincii Inezgane. Poslední, červené hřiště, je lemováno tamaryšky, palmami a mnohými vodními plochami. Jeho impozantním bodem je určitě poslední jamka, především díky šplhajícímu terénu mezi stromy.


Golf Les DunesPočet jamek: 27
PAR: 36
Délka: žlutá Oued – 3 068 m; modrá Eucalyptus – 3 124 m; červená Tamaris – 3 175 m
www.golflesdunesagadir.com
Založeno:1991
Architekt:Cabell Robinson

Ceny balíčků jsou na vyžádání.

Golf de l´Ocean

Golf de l´Ocean je 27 jamkové hřiště, které se nachází jen několik minut od centra Agadiru, poblíž pobřeží Atlantiku. Golfové jamky, které zde byly vybudovány na přírodních písečných dunách uprostřed eukalyptových lesů, jsou rozděleny do tří devítek (Dune, Desert a Garden). Na zdejším hřišti se nachází mnoho přírodních překážek, jako jsou vysoké písečné duny, jezírka, vzrostlé borovice či cypriše. V průběhu hry narazí hráči i na řeku Souss, která protéká celým golfovým resortem a několikrát vstupuje do hry. Greeny jsou zde velké, ale na své si přijdou i hráči s nižším handicapem.

Golf de l´OceanPočet jamek: 9
PAR: 36
Délka: 2 934 m
www.golfdelocean.com
Založeno: 2009
Architekt: Collins Belt

Ceny balíčků

1x green fee 9 jamek: 690 Kč*
1x green fee 18 jamek: 1.090 Kč*
3x green fee 18 jamek: 2.790 Kč*

*Cena obsahuje: Uvedené green fee + transfer z hotelu na hřiště a zpět na hotel v předem určené časy (z letoviska Agadir).

 

 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!