Itálie

Dovolená prosluněná krásou a temperamentem!Vše o Itálii

Dovolená v Itálii - vše co potřebujete vědět

Itálie patří mezi turisticky nejoblíbenější země na světě. S Itálií neuděláte chybu, je proslulá svou historií a kulturou, známá je také skvělou kuchyní a výtečnými víny. Poznejte díky nám úchvatný ostrov Sicílie.

Vždy něco navíc!

 Rezervujte zájezd v týdnu 20. – 26. 2. 2017 s termínem pobytu 5. 6. – 24. 7. 2017; 4. 9. – 18. 9. 2017 a získejte:

 

 

Prohlídka města Licaty

Užijte si půldenní výlet na jižním pobřeží Sicílie u ústí řeky Salso, kde se nachází historické městečko Licata, kterému dominuje velký přístav. Jde o vyhledávané turistické středisko a ideální výchozí místo pro poznávání zajímavých lokalit. Milovníci nakupování jistě ocení množství obchůdků a krámků s nejrůznějším zbožím a suvenýry. V průběhu tohoto výletu můžete obdivovat místní kostely, malé folklorní uličky a především místní typickou architekturu. Výlet zahrnuje dopravu. (pouze pro hotel Baia D´Oro)

Prohlídka města Nota

Půldenní výlet vás seznámí s historií a památkami celého města. V roce 2002 bylo Noto a jeho barokní stavby zařazeno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlédnout si budete moci například katedrálu San Nicolò di Mira. Ve městě narazíte ještě na mnoho dalších překrásných staveb, nádherných paláců, historická a archeologická muzea. Také je zde možnost ochutnání speciálního a osvěžujícího Granity. Výlet zahrnuje dopravu. (pouze pro hotel Presiden Sea Palace)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!