Sicílie

Sicílie, „ostrov Slunce“, ležící ve stínu sopky Etny.Vše o Sicílii

Sicílie

8 dní již od
15 190 Kč
Zobrazit 31 zájezdů
Odlet
Počet dní
Název hotelu
Stravování
Země
Destinace
Možné místo odletu Konečná cena od
Po 4.6.2018
8 dní
Hotel Baia D´oro
AI
Itálie
Sicílie
Praha 15 190 Kč FM

Dovolená v Sicílii - vše co potřebujete vědět

V Sicílii se snoubí krásné pláže, zajímavá starověká, i novodobá historie a také dobrodružství. Hlavním městem je proslulé Palermo, ležící na severozápadě ostrova. Na západě leží opuštěné starořecké město Selinunte, na východě pak nejvyšší stále činná sopka na světě, Etna.

Vždy něco navíc!

 Rezervujte zájezd v týdnu 20. – 26. 2. 2017 s termínem pobytu 5. 6. – 24. 7. 2017; 4. 9. – 18. 9. 2017 a získejte:

 

 

Prohlídka města Licaty

Užijte si půldenní výlet na jižním pobřeží Sicílie u ústí řeky Salso, kde se nachází historické městečko Licata, kterému dominuje velký přístav. Jde o vyhledávané turistické středisko a ideální výchozí místo pro poznávání zajímavých lokalit. Milovníci nakupování jistě ocení množství obchůdků a krámků s nejrůznějším zbožím a suvenýry. V průběhu tohoto výletu můžete obdivovat místní kostely, malé folklorní uličky a především místní typickou architekturu. Výlet zahrnuje dopravu. (pouze pro hotel Baia D´Oro)

Prohlídka města Nota

Půldenní výlet vás seznámí s historií a památkami celého města. V roce 2002 bylo Noto a jeho barokní stavby zařazeno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlédnout si budete moci například katedrálu San Nicolò di Mira. Ve městě narazíte ještě na mnoho dalších překrásných staveb, nádherných paláců, historická a archeologická muzea. Také je zde možnost ochutnání speciálního a osvěžujícího Granity. Výlet zahrnuje dopravu. (pouze pro hotel Presiden Sea Palace)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!