Cestujte s tím, kdo se vyzná! 226 036 036 Dovolená nepočká.
Egypt, Marsa Alam

Club Calimera Habiba Resort & Aquapark

*****

Poloha

Hotel Club Calimera Habiba Resort & Aquapark s přátelskou atmosférou je umístěn přímo u písčito-oblázkové pláže, částečně osázené rostlými palmami, na klidném místě. Vstup do vody je přes korálové podloží (vhodná obuv do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 38 km.

Popis

Hotelový komplex Club Calimera Habiba Resort & Aquapark stylizovaný v duchu prázdninové vesničky je vystavěn v orientálním stylu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, tři restaurace, pět barů, internetový koutek, nákupní pasáž, minimarket, kadeřnictví a diskotéka. V areálu hotelu jsou čtyři pěkné (dva z nich v zimním období vyhřívané) bazény, bazén pro děti (lehátka, slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Tento hotel není momentálně v naší nabídce.

Je nám líto, ale tento hotel není momentálně v naší nabídce.
V této destinaci Vám místo něj doporučujeme tyto hotely:

Vyberte si z dalších hotelů

Reset formuláře


 Novinka!


Vaše hodnocení

Ubytování Ubytování
Služby Služby
Pláž a okolí Pláž a okolí

Celkové hodnocení

Hotel zatím nebyl ohodnocen.

CK Blue Style online prověřuje zasílaná hodnocení a zveřejňuje informace pouze od klientů, kteří čerpali dovolenou v tomto hotelu.

Moje hodnocení
Vaše foto z tohoto hotelu

Odeslat zprávu
Club Calimera Habiba Resort & Aquapark *****
Odeslat zprávu
Odeslat zprávu
Odeslat zprávu

Průměrné denní teploty jsou orientační a mají pouze informační charakter. Počasí v destinacích se může změnit v závislosti na vnějších vlivech, které nemůžeme ani ovlivnit, ani předpokládat předem.

Zdroj:
worldweatheronline.com