TRAVEL SERVICE/SMARTWINGS

Egypt Hurghada, Egypt Marsa Alam - odlet z Prahy, Brna a Ostravy: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo (případně studené) a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Maroko - Agadir: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo (případně studené) a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Spojené arabské emiráty - Dubaj: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Rhodos, Zakynthos, Kréta, Samos, Kos, Korfu, Kefalonie, Chalkidiki, Turecko, Djerba, Tuniská pevnina, Mallorca, Kalábrie, Sicílie, Bulharsko: během letu není klientům podáváno jídlo a pití zdarma. Občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Občerstvení na letech Travel Service/ SmartWings. Zde k náhledu: PDF

FLY DUBAI

Na letech PRG-DXB, DXB-PRG, DXB-ZNZ, ZNZ-DXB je podáváno zdarma občerstvení a nealkoholický nápoj. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce. Platba embosovanou kartou.
(PRG=Praha; DXB=Dubaj; ZNZ=Zanzibar)

Na dalších úsecích letů z Dubaje již není jídlo v ceně, klienti si mohou zakoupit občerstvení dle nabídky „onboard menu“. Sortiment je měněn čtvrtletně, k náhledu: ZDE

TUNIS AIR

Na letech PRG-MIR, MIR-PRG, BRQ-NBE, NBE-BRQ, PRG-DJE, DJE-PRG, BRQ-DJE, DJE-BRQ je podávána snídaně nebo sendvič (záleží na času odletu z/do destinace) + nealko nápoje a káva zdarma. Alkoholické nápoje pouze za poplatek. Na charterových letech není možné objednat žádné speciální jídlo. Ostatní občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce. Platba embosovanou kartou nebo v hotovosti.
(PRG=Praha; MIR=Monastir; BRQ=Brno; DJE=Djerba)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!