TRAVEL SERVICE/SMARTWINGS

Egypt Hurghada, Egypt Mars Alam - odlet z Prahy, Brna a Ostravy: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Maroko - Agadir: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Rhodos, Zakynthos, Kréta, Samos, Kos, Korfu, Chalkidiki, Turecko, Djerba, Tuniská pevnina, Mallorca, Kalábrie, Sardinie, Sicílie, Bulharsko: během letu není klientům podáváno jídlo a pití zdarma. Občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Občerstvení na letech Travel Service/ SmartWings. Zde k náhledu: PDF

FLY DUBAI

Na letech PRG-DXB, DXB-PRG, DXB-ZNZ, ZNZ-DXB je podáváno zdarma jedno teplé jídlo (možnost výběru mezi menu s masem a bez masa) a nealkoholický nápoj. Ostatní občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce. Platba embosovanou kartou.
(PRG=Praha; DXB=Dubaj; ZNZ=Zanzibar)

Na dalších úsecích letů z Dubaje již není jídlo v ceně, klienti si mohou zakoupit občerstvení dle nabídky „onboard menu“. Sortiment je měněn čtvrtletně, k náhledu: zde a zde

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!