TRAVEL SERVICE/SMARTWINGS

Egypt Hurghada, Egypt Marsa Alam, Egypt Sharm El Sheikh - odlet z Prahy, Brna a Ostravy: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo (případně studené) a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Maroko - Agadir: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo (případně studené) a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Spojené arabské emiráty - Dubaj: během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Rhodos, Zakynthos, Kréta, Samos, Kos, Korfu, Kefalonie, Chalkidiki, Turecko, Djerba, Tuniská pevnina, Mallorca, Kalábrie, Sicílie, Bulharsko: během letu není klientům podáváno jídlo a pití zdarma. Občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise.

Občerstvení na letech Travel Service/ SmartWings. Zde k náhledu: PDF

FLYDUBAI

Občerstvení není zahrnuto v ceně letenky.

Klienti si mohou přes CK Blue Style zakoupit teplé jídlo a to min. 72 hod před odletem za poplatek dle aktuálního ceníku letecké společnosti flydubai (cena za 1 teplé jídlo je od 170 Kč/osoba/jeden letový úsek).

Klienti si také mohou zakoupit lehké občerstvení, včetně nápojů, přímo na palubě letadla dle aktuální nabídky „onboard menu“. Platba embosovanou kartou na palubě je možná. Sortiment je měněn čtvrtletně, k náhledu: ZDE

TUNIS AIR

Na letech PRG-MIR, MIR-PRG, BRQ-NBE, NBE-BRQ, PRG-DJE, DJE-PRG, BRQ-DJE, DJE-BRQ je podávána snídaně nebo sendvič (záleží na času odletu z/do destinace) + nealko nápoje a káva zdarma. Alkoholické nápoje pouze za poplatek. Na charterových letech není možné objednat žádné speciální jídlo. Ostatní občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce. Platba embosovanou kartou nebo v hotovosti.
(PRG=Praha; MIR=Monastir; BRQ=Brno; DJE=Djerba)

QATAR AIRWAYS

(např. destinace MLE=Maledivy; HKT=Thajsko Phuket; CMB=Srí Lanka ...)

Na mezikontinentálních letech se podávají teplé a studené nápoje + 1 teplé jídlo. Více informací ZDE.

KLM

(např. destinace CMB=Srí Lanka ...)

Na evropských letech se podávají teplé a studené nápoje + snack. Na mezikontinentálních letech se podávají teplé a studené nápoje + 1 teplé jídlo. Více informací ZDE.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!