Slunečné pobřeží

Přes 8 km dlouhá pláž se zlatavým pískem, vynikající kuchyně - to je Slunečné pobřeží.Vše o Burgasu

Dovolená v Burgasu - vše co potřebujete vědět

Díky příjemným klimatickým podmínkám je Slunečné pobřeží jedním z nejvyhledávanějších letovisek u Černého moře a díky nadstandardní čistotě pláže i moře je držitelem Modré vlajky. Toto atraktivní místo se pyšní pobřežní promenádou s množstvím restaurací, kaváren a barů. Nedaleký Burgas nabízí historické centrum, pěší zónu i park s letním divadlem.

Dvoudenní Istanbul

IstanbulNavštivte jedno z nejkrásnějších a nejpozoruhodnějších měst na světě, vydejte se s námi na dvoudenní výlet do Istanbulu. Odjezd je v pozdních večerních hodinách, příjezd od Istanbulu je plánovaný s východem slunce. V evropské části tohoto výjimečného města si prohlédnete úchvatnou Modrou mešitu a starý Hippodrom, v asijské pak bohaté letní sídlo osmanských sultánů. Přenocování v Istanbulu je zajištěno v hotelu 3*. Druhý den je možnost několika fakultativních výletů (za extra příplatek) či volný čas, který můžete strávit v uličkách pověstného Velkého bazaru. Odjezd zpět do Bulharska je ve večerních hodinách.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 2.700 Kč/1.400 Kč

Pohoří Strandja

StrandjaOdjezd v dopoledních hodinách ze Slunečného pobřeží. Po přestávce na kávu přijedete do vesnice Mladejko (národní rezervace Strandja). Čeká vás procházka lesem, přejdete přes malebnou řeku Strandja a navštívíte světoznámou jeskyni s kouzelným jezerem. Oběd pro vás bude připraven v typickém bulharském domě ve vesnici Brašlijan. Po obědě se projdete vesnicí a ochutnáte vynikající med. Dále navštívíte starobylou školu a 300 let starý dům a pobaví vás místní ženy oblečené do lidových krojů, které zazpívají tradiční bulharské písně a zatančí místní tance. Na závěr se zastavíte u malebných vodopádů na řece Veleka, kde se můžete i vykoupat.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 1.300 Kč/900 Kč

Piknik na jachtě

Nechte se unášet nádherou okolní přírody, kterou budete moci pozorovat z paluby krásné jachty. Na tomto výletu s námi zapomenete na čas a veškeré starosti a zažijete opravdový odpočinek. Během tohoto celodenního výletu zakotvíme i u pláže, kde si můžete zkusit potápění a rybaření. V ceně výletu je oběd, nealkoholické nápoje a pivo.

 

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 1.000 Kč/500 Kč

Plavba jachtou při západu slunce

Pohodlná plavba, vítr ve vlasech a sklenka šampaňského – to vás čeká během této kouzelné vyjížďky. Dvouhodinová večerní plavba, při které budete sledovat západ slunce, je určitě zárukou romantiky.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 700 Kč/400 Kč

Bulharský folklórní večer

Užijte si nezapomenutelný večer plný srdečné atmosféry v útulné restauraci ukryté v panenské přírodě u vesničky Bata. Ochutnáte speciality tradiční bulharské kuchyně, zažijte fantastický program plný hudby, tance a překrásných krojů. Cena zahrnuje program, večeři, nealkoholické nápoje a víno.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 700 Kč/400 Kč

Jednodenní výlet Sofia - Plovdiv

V časných ranních hodinách odjezd ze Slunečného pobřeží. Po příjezdu do Plovdivu vás čeká pěší prohlídka Starého města a starobylého divadla. Dále navštívíte Hissar Kapia – starověkou pevnost a thráckou pevnost Nebet Tepe. Poobědváte v přepychové restauraci v centru města. Po obědě odjedete do Sofie. Po příjezdu navštívíte katedrálu Alexandra Něvského, Svatou Synodu, náměstí Kněze Alexandra Botenberga, Národní shromáždění, Monument cara osvoboditele, sídlo prezidenta, Ruský monument a Ruský kostel. Před návratem na Slunečné pobřeží můžete strávit volný čas v největším bulharském městě.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 2.100 Kč/1.100 Kč

Plavba katamaránem na ostrov Sv. Anastasie

Autobus vás zaveze do přístavu Nesebar. Váš vzrušující výlet lodí začne drinkem na palubě a pak už vás čeká jen relax a žádné starosti. Poryvy větru i atmosféra budou skvělé! Čas pro absolutní odpočinek. Barový servis je samozřejmostí.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 1.900 Kč/1.200 Kč

Svatyně Beglik Taš

Zažijte nezapomenutelný a odpočinkový den na pobřeží Bulharska. Po příjezdu do Primorska vás luxusní džípy dovezou lesem do Beglik Taš, nejstarší thrácké svatyně na pobřeží Černého moře. Po návštěvě svatyně odjedete džípy na mys Maslen nos, nejvýchodnější bod pohoří Strandja. Uvidíte útesy, skalní stěny, náspy a poutavé přírodní fjordy. Poobědváte v malé restauraci na pláži. Po obědě se můžete opalovat a plavat. V odpoledních hodinách návrat zpět do hotelu.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 1.500 Kč/800 Kč

Poznámky k cenám:

Děti do 2 let ZDARMA.

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!